مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران - شوراها

آرشیو

آرشیو

*


تعداد یافته ها : 5613
 • پیشگیری از آسیب های اجتماعی راهبرد نخست دولت است

  مازندشورا: ساری - ایرنا - رییس سازمان بهزیستی کشور گفت: پیشگیری از آسیب های اجتماعی و معلولیت راهبرد نخست دولت تدبیر و امید است و برنامه های این سازمان براساس همین محور خواهد بود.
 • پذیرش باخت فنی تیم استقلال ساری به جای رویارویی با حریف آبادانی در لیگ برتر فوتسال زنان

  مازندشورا: ساری- ایرنا- هفته هشتم مسابقات لیگ برتر فوتسال زنان باشگاه های کشور درحالی روز یکشنبه در شهرهای مختلف برگزار شد که تیم استقلال ساری تنها نماینده مازندران دراین مسابقات با اعلام پذیرش باخت فنی از سفر به آبادان خودداری کرد.
 • دفتر استاندار در غرب مازندران راه اندازی می شود

  مازندشورا: ساری - ایرنا - استاندار مازندران روز یکشنبه با صدور حکمی برای مسئول پیگیری های ویژه استانداری ، به وی ماموریت داد تا زمینه راه اندازی دفتر استاندار را در غرب استان فراهم کند.
 • خط ونشان تیم فوتبال خونه به خونه برای بالای جدولی ها

  مازندشورا: ساری- ایرنا- تیم خونه به خونه مازندران در ادامه پیروزی های خود درهفته شانزدهم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور، تیم مدعی اکسین البرز را ازپیش رو برداشت وبرای تیم های بالای جدولی خط ونشان کشید.
 • همایش استانی تاریخ، تمدن و فرهنگ هزارجریب مازندران در نکا برگزار شد

  مازندشورا: همایش تاریخ، تمدن و فرهنگ هزارجریب مازندران امروز یکشنبه در نکا ادامه یافت تا ضمن بررسی توانمندی های مختلف هزارجریب، مشکلات و معضلات این منطقه را مورد ارزیابی قرار دهد.
 • آتش سوزی اتوبوس گنبد به تهران تلفاتی نداشت

  مازندشورا: ساری- ایرنا- اتوبوس مسافربری گنبد به تهران بعدازظهر یکشنبه در مسیر حرکت در جاده هراز دچار آتش سوزی شدکه با هوشیاری به موقع راننده ، خوشبختانه تلفاتی نداشت.
 • دیدارتیم والیبال سارویه با بانک سرمایه یک روز جلو افتاد

  مازندشورا: ساری-ایرنا- دیدارهفته یازدهم تیم های والیبال لیگ برتری سارویه و بانک سرمایه تهران به میزبانی باشگاه ساروی قرار بود، روز چهارشنبه 15 آذربرگزار شود که به علت حضور تیم تهرانی در مسابقات باشگاه های جهان یک روز زودتر برگزار می شود.
 • رد کم رنگ خرافات و زخم ان بر سلامت مردم

  مازندشورا: ساری – ایرنا – انجام یکسری کارهای درمانی توسط افراد غیر متخصص آنهم با بکارگیری شیوه های آمیخته با خرافات هر چند این روزها تا حدی رنگ باخته و اما هنوز سایه کم سوی ان زخمی بر سلامت مردم است .
 • رونمائی از برنج هسته ای در مازندران

  مازندشورا: ساری –ایرنا- سه رقم جدید برنج نتیجه تحقق پژوهشگران دانشگاهی مازندران روز یکشنبه همزمان با هفته گرامیداشت پژوهش در ساری رونمائی شد که یکی از آنها نتیجه بهره گیری از توان و فناوری هسته ای بوده است .
 • وجدان خاموش جامعه ، نمک بر زخم معلولیت

  مازندشورا: ساری -ایرنا- چاله چوله های یکی در میان پیاده رو را در زمانی به درازای عبور از یک خیابان چند کیلومتری طی می کند، تمام تمرکزش را تلنبار کرده بر عبور خالی از نقصی که موکد ناتوانی جسمی و خط ممیزش با افراد سالم نباشد ؛ در نمایش چشم هایی که گاهی جور دیگر نگاهش می کنند.
 • رونمایی از 4 طرح عمرانی و فناوری بهزیستی مازندران در روز معلولان

  مازندشورا: ساری-ایرنا- همزمان با روز جهانی معلولان از 2 طرح عمرانی و 2 سامانه الکترونیکی در حوزه حمایت از مددجویان بهزیستی مازندران با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور و مسئولان استان بهره برداری شد.
 • سرریز فاضلاب های انسانی در صدر جدول معضلات بهداشتی شهر نوشهر

  مازندشورا: نوشهر- ایرنا - پرسه زدن سگ های ولگرد، وضعیت نامناسب کشتارگاه دام و مساله حادتر سرریز فاضلاب های انسانی و هدایت آن به سطح معابر و داخل انهار منتهی به دریای خزر، عمده معضلات بهداشتی است که سلامت شهروندان شهر گردشگرپذیر نوشهر را به مخاطره انداخته است.
 • کاهش قیمت ماهی با افزایش صید در سواحل مازندرانی خزر

  مازندشورا: ساری- ایرنا- صیادان مازندران از ابتدای فصل صید ( بیستم مهرماه سال جاری) تا کنون 603 تن انواع ماهی صید کرده اند که کفال با 461تن نسبت به پارسال 22درصد بیشتر صید شد و این مساله سبب کاهش 10 درصدی قیمت ماهیان در بازار ماهی فروشان استان شده است.
 • ایده و پژوهش باید تبدیل به محصول شود

  مازندشورا: ساری - ایرنا - استاندار مازندران با اشاره بیکاری جوانان تحصیل کرده در این استان گفت : توسعه مبتنی بر تحقیق و پژوهش و تبدیل ایده به محصول و تجاری سازی آن ، بهترین راهکار برای حل مشکل بیکاری این دسته از جوانان است .
 • برگزاری جشنواره تئاتر بچه های مسجد در مازندران

  مازندشورا: ساری - ایرنا - همزمان با سی و نهمین سال پیروزی انقلاب اسلامی دومین جشنواره تئاتر مردمی بچه های مسجد به همت حوزه هنری مازندران در این استان برگزار می شود.
 • دستور استاندار مازندران برای مناسب سازی معابر جهت استفاده معلولان

  مازندشورا: ساری - ایرنا - استاندار مازندران امید بخشی به زندگی معلولان را وظیفه آجاد جامعه دانست و گفت : دو هفته پیش دستورالعملی به تمامی مسئولان استان بویژه شهرداری ها ابلاغ و آنان را موظف کردم که شرایط را برای حضور معلولان در جامعه مهیا کنند.
 • خطر حذف بیخ گوش تیم لیگ برتری فوتسال بانوان مازندران

  مازندشورا: ساری- ایرنا- سرمربی تیم فوتسال استقلال ساری به عنوان نماینده مازندران در لیگ برتر ، نسبت به بحرانی شدن وضعیت مالی این تیم و احتمال حذف آن از لیگ هشدار داد .
 • لایحه حمایت از حقوق معلولان هفته آینده به صحن مجلس می رود

  مازندشورا: ساری - ایرنا -رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت که لایحه بازنگری شده حمایت از حقوق معلولان هفته آینده در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به بحث و رای گذاشته می شود .
 • حسرت یک دل سیر باریدن

  مازندشورا: ساری - ایرنا - کاهش 32 درصدی بارش باران در هشت ماهه سال 96 و کاهش بارندگی در 2 ماهه سال زراعی جاری که به طور معمول پربارش ترین ماههای سال به شمار می روند ، نشان می دهد که خشکسالی در مازندران به عنوان یکی از استان های پر آب و باران کشور در حال عمیق تر شدن است .
 • رویدادهای خبری دوازدهم آذر در مازندران

  مازندشورا: ساری - ایرنا - ادامه همایش تاریخ و فرهنگ هزار جریب ، گشایش نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و گردهمایی معلولان مازندران از مهمترین رویدادهای خبری امروز یکشنبه در استان است.

آخرین اخبارپربازدیدها