مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران - شهرداری‌ها و دهیاری‌ها

آرشیو

آرشیو

*


تعداد یافته ها : 10740
 • انتقادازعملیاتی نشدن مصوبات شورای ترافیک

  مازندشورا: شهردارآنلاین: فرماندار فاروج با انتقاد از عملیاتی نشدن برخی از مصوبات شورای ترافیک گفت: موضوع ساماندهی پایانه های مسافری بری از سال 94 پای ثابت نشست های این شورا بوده اما تاکنون اقدامی در این خصوص انجام نشده است.
 • اراده جدی برای آزادسازی سواحل وجود ندارد

  مازندشورا: شهردارآنلاین: نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که اراده جدی در آزاد سازی سواحل مازندران وجود ندارد گفت: محکوم به گردشگری در استان مازندران هستیم.
 • رویداد استارت آپی «تهران شکوفا» آغاز شد

  مازندشورا: شهردارآنلاین: رویداد استارت آپی «تهران شکوفا» با برگزاری نخستین پنل تخصصی با محوریت معماری و شهرسازی آغاز به کار کرد.
 • ایجاد شرکت پسماند شهری در جنوب شرق پایتخت

  مازندشورا: شهردارآنلاین: استاندار تهران از ثبت شرکت پسماند (ویژه زباله های شهری) تا پایان سال جاری خبر داد.
 • نمایشگاه‌های بهاره درسراسر کشور دایر می‌شود

  مازندشورا: شهردارآنلاین: سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور از برگزاری نخستین همایش فرمانداران دولت دوازدهم در اسفندماه خبر داد و گفت: این همایش به منظور تشریح برنامه ها، سیاست ها و اولویت‌های دولت در سال ٩٧ در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، امنیتی و عمرانی در محل وزارت کشور برگزار می‌شود.
 • پرهیز از نگاه سلیقه ای به پروژه ها

  مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر رشت گفت: از نگاه سلیقه‌ای به پروژه های عمرانی در بودجه سال ۹۷ شهرداری رشت خودداری شود.
 • لزوم راه اندازی مرکز زلزله نگار در شهر رشت

  مازندشورا: شهردارآنلاین: در چهل و یکمین جلسه کمیسیون برنامه بودجه و حقوقی در تالار شورا با دستور: بررسی بودجه سال ۹۷ شهرداری شامل سازمانهای، ساماندهی مشاغل و کشاورزی رشت، مدیریت آرامستانهای شهرداری رشت، مدیریت پسماندهای شهرداری رشت،فناوری اطلاعات و ارتباطات رشت، مدیریت حمل و نقل و بار و مسافر، آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری برگزار گردید.
 • تکذیب شایعه برکناری نجفی از سوی محسن هاشمی

  مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه شایعات روزهای اخیر در برخی شبکه های مجازی مبنی بر کناره گیری نجفی از سمت شهردار تهران و مذاکره شورای شهر با کاندیداهای جایگزین، از سوی سخنگوی شورا تکذیب شده، گفت: با این گونه برخوردهای رسانه ای و سیاسی، سعی در تخریب و کاهش انگیزه مدیران و کارکنان مجموعه شهرداری تهران دارند.
 • چهارمین جشنواره "زبان مادری" در رشت

  مازندشورا: شهردارآنلاین: علیرضا حسنی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت با توجه به نامگذاری۲۱ فوریه به نام روز جهانی زبان مادری اظهار داشت : با توجه به این امر سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و فرهنگ ارشاد اسلامی شهرستان رشت و با همکاری فعالان حوزه فرهنگی چهارمین جشنواره زبان مادری را برگزار می کند.
 • سوگواره شمیم یاس،چشم به راه عزاداران فاطمی

  مازندشورا: شهردارآنلاین: در سالروز شهادت دخت نبی اسلام (ص)، سوگواره 'شمیم یاس' که به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار می شود، چشم به راه عزاداران فاطمی است تا با حضور پرشورشان، بالندگی و جاودانگی تشیع علوی را بعد از حدود 14 قرن از قد کشیدن آن به رخ جهانیان بکشند.
 • مراقبت ویژه در باغ پرندگان

  مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس مرکز محیط زیست شهرداری تهران با اشاره به اینکه در باغ پرندگان تهران امکان ارتباط پرندگان با پرندگان بیرون از این باغ وجود ندارد، افزود: قطعا مراقبت‌های ویژه‌ای برای جلوگیری از انتقال آنفلوآنزای پرندگان در این مجموعه در نظر گرفته خواهد شد.
 • کمپین«پل های شهرمان را بدون استفاده نگذاریم»

  مازندشورا: شهردارآنلاین: مسئول آموزش ترافیک شهرداری گرگان از اجرای نخستین کمپین «پل های شهرمان را بدون استفاده نگذاریم» در گرگان خبر داد.
 • حذف معاونت ترافیک از چارت شهرداری‌ها

  مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار سمنان گفت: با توجه به افزایش جمعیت شهری و همچنین افزایش تعداد خودروها بسترسازی برای رفتارهای صحیح ترافیکی بین شهروندان ضروری است.
 • زیبایی شهر حق مردم است

  مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس هیأت مدیره خانه هنرمندان استان زنجان گفت: تلاش ما این است تا خانه هنرمندان، به نظام هنری در استان شود و این مهم مستلزم این است تا خانه هنرمندان جایگاه واقعی خود را پیدا کند.
 • تدابیر شهرداری و آبفای کرمانشاه در روزهای پربارش

  مازندشورا: شهردارآنلاین: با ورود 2 سامانه پرقدرت بارشی به آسمان استان کرمانشاه، شاهد آبگرفتگی معابر و حتی گل آلودشدن آب رودخانه ها در بسیاری از مناطق بودیم که باید دید چه تدابیری از سوی شهرداری و آّبفا برای رفع این مشکلات در نظر گرفته شده است.
 • نخستین کارناوال گل، توسط شهرداری بجنورد

  مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار بجنورد گفت: در آستانه فرا رسیدن نوروز، نخستین کارناوال نوروزی گل در این شهر راه اندازی می شود.
 • تصویب کلیات بودجه پیشنهادی شهرداری انزلی

  مازندشورا: شهردارآنلاین: اعضای شورای اسلامی شهر بندرانزلی کلیات بودجه 141 میلیارد تومانی پیشنهادی شهرداری این شهر ساحلی را تصویب کرده و بررسی جزئیات آن در بخش عمران شهری به جلسات علنی شورا و بررسی در کمیسیون های تخصصی موکول شد.
 • نژادبهرام در واکنش به اعتراض معاون شهردار در خصوص تغییرات گسترده بودجه:

  شورا صلاح دانست تا در بودجه تغییر ایجاد کند/معاونان شهردار حق دارند تا نظرشان را بگویند

 • بیشتر هواپیماهای ما از رده خارج هستند

  مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو شورای شهر تهران با اشاره به سقوط هواپیمای تهران – یاسوج گفت: برای نگهداشت فرودگاه‌های کشور‌ قبل از تخصیص‌ بودجه، نیازمند تغییر فرآیندهای مدیریتی هستیم‌.
 • پرهیزازهرگونه اسراف در دستور کار

  مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: با توجه به کاهش بودجه های جاری باید جلوگیری از تشریفات و اسراف در دستور کار مسوولان و دست‌اندرکاران شهرداری و شورای اسلامی شهر قرار گیرد.

آخرین اخبارپربازدیدها