امروز چهار شنبه 07 تیر 1396 ساعت 11:48:21

آرشیو ارتباط با ما ثبت نام کاندیدا

مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

آرشیو

آرشیو

*


تعداد یافته ها : 23501
 • اصلاح و بهسازی آب و فاضلاب

  مازندشورا: شهردارآنلاین: امیرحسین حکمتیان گفت: مطالعات این طرح بزرگ و گسترده به پایان رسید و شناسایی مسیرهای جایگزین و همچنین شناسایی و آزادسازی مناطق مسکونی پیرامون آن با کمک شهرداری آغاز شده است.
 • اصفهان نیازمند برنامه ریزی توسعه شهری

  مازندشورا: شهردارآنلاین: برنامه ریزی راهبردی توسعه شهری رویکرد نوینی در برنامه ریزی و مدیریت توسعه و عمران شهری است که با اتکا به اصول توسعه پایداری شهری بر ترسیم چشم انداز، تدوین اهداف توسعه رویارویی همه جانبه با مسائل اساسی شهر، استفاده اثر بخش و بهینه از منابع کمیاب (حفاظت و اعتلای کیفیت محیط و دستیابی به نتایج مناسب برای عموم با تاکید بر اجرا و مشارکت ) استوار است که جهت توسعه شهر با استفاده از وضع موجود مشخص می باشد.
 • تردد 5 میلیون مسافر از مشهد

  مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: طی سه ماهه نخست سال جاری، 5 میلیون و 12 هزار و 36 نفر از طریق پایانه‌های مسافربری مشهد جابه‌جا شدند.
 • آمادگی حرم رضوی برای نماز عید

  مازندشورا: شهردارآنلاین: اقامه نماز عید سعید فطر در حرم مطهر رضوی بدون شک یکی از باشکوه ترین نمازهای عید در جهان اسلام به شمار می رود که هر سال بر عظمت آن افزوده می شود.
 • هیچ موضوع محرمانه ای ندارم

  مازندشورا: شهردارآنلاین: با وجود اطلاعیه روز گذشته دیوان محاسبات کشور، شهردار مشهد هنوز هم به اتهام‌زنی‌های خود تاکید می‌کند و با مطرح کردن بحث‌های متفرقه استانداری و دولت را مقصر می‌داند.
 • قرقاول خزری در تیررس شکارچیان غیرمجاز

  مازندشورا: ساری - ایرنا - هنوز 2 ماه از بازگشت پرندگان زمستان گذران تالاب های مازندران با خاطره کشتار جمعی و بوی باروت نگذشته است که شکارچیان غیرمجاز تفنگ هایشان را برای شکار قرقاول خزری روغن کاری کرده اند.
 • استاندار مازندران عید فطر را تبریک گفت

  مازندشورا: ساری – ایرنا – استاندار مازندران عصر روز یکشنبه در پیامی با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم استان در ماه رمضان ، فرا رسیدن عید فطر را به مردم این استان تبریک گفت .
 • پنج پزشک زن ایرانی در گینه کوناکری

  مازندشورا: ساری - ایرنا - پزشک متخصص مازندرانی که در قالب تیم اعزامی پزشکان بدون مرز ایرانی به گینه کوناکری سفر کرده است گفت که پنج تن از اعضای این تیم 18 نفره پزشکی از بانوان هستند.
 • سنگفرش کردن خیابان‌های پایتخت

  مازندشورا: شهردارآنلاین: شهرداری تهران می‌گوید با سنگفرش کردن خیابان‌ها، کاهش تصادفات و ایمنی بیشتر تردد شهروندان را در معابر شاهد خواهیم بود.
 • ماجرای یک دروغ پردازی

  مازندشورا: شهردارآنلاین: گروه پژوهش و مدیریت شهری: روز گذشته یکی از سایت های نزدیک به دولت در خبری تحریف شده از قول دادستان دیوان محاسبات کل کشور موضوعی دروغ را به شهردار تهران نسبت داد. شهرنوشت ضمن تاکید بر اصل صداقت و امانت در کار رسانه حقیقت موضوع را بررسی کرده است.
 • برقراری نماز عید با نیروهای شهربان

  مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرعامل شهربان شهرداری تهران گفت: 300 نیروی شهربان، انضباط شهری مراسم باشکوه نماز عیدسعیدفطر را برقرار می‌کنند.
 • کلاس تابستانی در سراهای محلات

  مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به اینکه برنامه های تابستان با عنوان" داستان تابستان" از 10 تیر آغاز به کار و تا 18 شهریور ادامه دارد، گفت: کلاس های آموزشی و تقویتی در تمام محلات سطح شهر رایگان ارائه می شود.
 • معامله بیش از پنج و نیم میلیون سهم در بورس منطقه ای مازندران

  مازندشورا: ساری - ایرنا - پنج میلیون و 546 هزار و 561 سهم به ارزش بیش از 9 میلیارد و 561 میلیون ریال روز یکشنبه چهارم تیرماه در بورس منطقه ای مازندران داد و ستد شد .
 • برپایی جشن مغفرت در پایتخت

  مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از اهدای هدیه به روزه اولی ها در ایستگاه های فرهنگی در عید سعید فطر خبر داد و گفت: جشن های مغفرت از امشب بعد از نماز مغرب و عشا در مساجد و بوستان‌های بزرگ و مکان های فرهنگی تفریحی شهر تهران برگزار می‌شود.
 • بازدید محمود صلاحی از جنگ رمضان

  مازندشورا: شهردارآنلاین: رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با حضور در فرهنگ‌سرای بهمن از ویژه برنامه «جنگ رمضان» و «جشنواره اقوام ایرانی» این فرهنگ‌سرا بازدید کرد.
 • مسیر دشوار شواری پنجم

  مازندشورا: شهردارآنلاین: بدون تردید شورای شهر پنجم مسیری دشواری در پیش رو دارد.
 • بحران آب و فاضلاب

  مازندشورا: شهردارآنلاین: بحرانی که از چند سال پیش تاکنون بارها در مقالات تحلیلی مختلف و بر اساس گزارش سازمان‌های جهانی پیش‌بینی کرده بودیم، متاسفانه الان چهره واقعی خود را نشان می‌دهد. معاون اول رئیس جمهوری و وزارت نیرو به‌عنوان متولی اصلی آب در کشور صریحا از وجود بحران در تامین آب ده‌ها شهر کشور خبر داد و صحبت از جیره بندی به میان آورد.
 • مزایده عمومی فضاهای تبلیغاتی

  مازندشورا: شهردارآنلاین: رییس کمیسیون شهرسازی ومعماری شورای شهر تهران تاکید کرد: شائبه‌هایی در خصوص واگذاری فضاهای تبلیغاتی ایستگاه‌ها و قطارهای مترو تهران در مزایده عمومی به گوش می‌رسد.
 • اعزام نمازگران از مساجد به مصلی

  مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران، گفت: همچون سال‌های گذشته از ساعات اولیه صبح روز عید با اعزام اتوبوس به در مساجد شاخص تهران، نمازگزاران به مصلی امام خمینی (ره) منتقل می‌شوند.
 • دولت ادبیات خود را اصلاح کند

  مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران با تاکید بر ضرورت پرهیز رئیس جمهور از اتخاذ مواضع چندگانه، خواستار جلوگیری از تکرار ادبیات ناخوشایند علیه فعالیت اقتصادی سپاه پاسداران در مسیر توسعه کشور و اصلاح این ادبیات شد.

آخرین اخبارپربازدیدها

کانال آپارات مازندشورا