مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

چند رسانه ای / برگزیده
کد مطلب : 19470
تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 فروردین 1396
ساعت : 16:08
مردم ساری فعل خواستن را صرف کردند

مدینه در گفت و گو با مازندشورا؛

مردم ساری فعل خواستن را صرف کردند


اختصاصی مازندشورا: مدینه ادامه داد: اگر امروز این جمعیت 80 هزار نفری رو می بینید که با کوچکترین اطلاع رسانی جمع شدند نشان دهنده این هست که مردم رویکرد خوبی نسبت به مسئولینشان در مدیریت شهری دارند و قدردان آن هستند

مازندشورامسعود مدینه در حاشیه جشن تپش با بیان اینکه همیشه این طور بوده که در تمامی جوامع، مردم خود سرنوشت خود را شکل دادند، گفت: امروز مردم ساری فعل خواستن را صرف کردند و در یک مسیر رو به جلو قرار گرفتند.

وی، افزود: ان شاءا... با کمک همین مردم بتوانیم قطار توسعه ساری را ریل گذاری کنیم تا ساری به جایگاه اصلی خود برسد.

عضو شورای شهر ساری، تصریح کرد: فعالیت ها، پروژه های عمرانی و همچنین کارهای اجتماعی نوعی برقراری ارتباط مردم با مسئولان و مسئولان با مردم است.

مدینه ادامه داد: اگر امروز این جمعیت 80 هزار نفری رو می بینید که با کوچکترین اطلاع رسانی جمع شدند نشان دهنده این هست که مردم رویکرد خوبی نسبت به مسئولینشان در مدیریت شهری دارند و قدردان آن هستند.

نائب رئیس شورای شهر ساری، افزود: امیدواریم ما هم به عنوان خادمین مردم بتوانیم مسئولیت هایی که بر دوشمان هست را به نحو احسن انجام دهیم.


لینک کوتاه مطلب :
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است. تمامي حقوق محفوظ و متعلق به مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران ميباشد.