مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

شوراها / برگزیده
کد مطلب : 20776
تاریخ انتشار : جمعه 01 اردیبهشت 1396
ساعت : 19:05
هیات‌های اجرایی و نظارت با تبلیغات غیرقانونی برخورد خواهند کرد

تربتی‌نژاد:

هیات‌های اجرایی و نظارت با تبلیغات غیرقانونی برخورد خواهند کرد


مازندشورا: تربتی‌نژاد در ادامه خاطر نشان کرد: افرادی که نسبت به نتایج عدم احراز صلاحیت خود اگر اعتراض دارند می‌توانند در موعد مقرر تعیین شده درخواست اعتراض خود مبنی برتجدید نظر در بررسی صلاحیت به یک رده بالاتر در دفاتر هیات نظارت تحویل دهند

 مازندشورا: دکتر تربتی‌نژاد نماینده مردم گرگان و رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شهر و روستا دراستان گلستان در گفت‌وگوی اختصاصی با مازندمجلس گفت: اسامی و صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان گلستان امروز اعلام می‌شود.

رئیس هیات عالی نظارت برانتخابات شوراهای شهر و روستا استان گلستان افزود: اسامی و صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در هیات نظارت به پایان رسیده و امروز نتیجه این بررسی‌ها به هیات‌های اجرایی؛ فرمانداری‌ها و بخش‌ها اعلام می‌شود.

تربتی‌نژاد در ادامه خاطر نشان کرد: افرادی که نسبت به نتایج عدم احراز صلاحیت خود اگر اعتراض دارند می‌توانند در موعد مقرر تعیین شده درخواست اعتراض خود مبنی برتجدید نظر در بررسی صلاحیت به یک رده بالاتر در دفاتر هیات نظارت تحویل دهند.

رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان گلستان در پایان تاکید کرد: هیات‌های اجرایی و نظارت این اختیار را دارند تا با داوطلبانی که تبلیغات غیرقانونی انجام می‌دهند با آنان طبق وظایف محوله قانونی برخورد لازم کرده و از تبلیغات زودهنگام و غیر قانونی جلوگیری نمایند.

گفت‌وگو: ابراهیم حاتمی نژاد


لینک کوتاه مطلب :
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است. تمامي حقوق محفوظ و متعلق به مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران ميباشد.