امروز جمعه 06 مرداد 1396 ساعت 03:21:37

آرشیو ارتباط با ما ثبت نام کاندیدا

مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

 • مازندشورا بررسی می‌کند:

  ششمین شهردار کیاسر چه‌کسی خواهد بود؟ قسمت سوم/ بررسی گزینه‌های مطرح

  اختصاصی مازندشورا: با توجه به انتخاب اعضای جدید شوراهای اسلامی، همچون سایر شهرهای مازندران بحث انتخاب شهردار، در محافل و مجامع شهری و سیاسی شهر کیاسر نیز جریان دارد. اگرچه بسیاری عملکرد شهردار فعلی را نسبت به شهرداران قبلی مثبت و قابل دفاع ارزیابی می‌کنند اما اعضای جدید شورای شهر کیاسر، گویا نظر دیگری دارند و جهت تسریع در توسعه و بهبود اوضاع شهر، نظر به تغییر شهردار دارند. در ادامه سلسه گزارش‌های مازندشورا در مورد کیاسر این بار به گزینه‌های احتمالی شهرداری می‌پردازیم.
 • مهدی عبوری جز سه شهردار بی رقیب ایران:

  سقائیان نژاد، صادقلو، عبوری شهرداران بی رقیب

  اختصاصی مازندشورا:پنجمین دوره انتخابات شوراها به پایان رسید. اینک اعضای منتخب شوراهای شهر و روستا در طی جلساتی توجیهی با آیین نامه ها و قوانین آشنا می شوند. و در محافل غیررسمی در حال بررسی گزینه های شهرداری می باشند تا در اولین جلسه رسمی شورا بتوانند با آگاهی بیشتری شهردار را انتخاب نمایند.
 • فرنام فخاری منتخب شورای پنجم نور در گفت و گو با مازندشورا؛

  نسل من پای حرفش می ایستد

  اختصاصی مازندشورا:فرنام فخاری جوان 28 ساله ای است که با 3826 رای به عنوان نفر دوم وارد صحن شورای شهر نور می شود، کارشناس ارشد عمران و دکتری مدیریت شهری دارد. این استاد دانشگاه خود را جوان ترین عضو شورای شهر استان می داند و با تکیه بر همین نیروی جوانی و تخصص خود توانست اعتماد مردم نور را به خود جلب کند.
یادداشت
گفت‌وگو
برگزیده

آخرین اخبارپربازدیدها