مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 100 -تاریخ انتشار : سه شنبه 15 دی 1394 -ساعت : 12:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن

احداث روستاهاي پاک در استان مازندران

مازند شورا : مدیرکل روستایی و شوراهای استانداری مازندران با اشاره به اجرای دوره آموزشی طرح تفکیک زباله از مبدأ در روستاها، گفت: با اجرای این طرح می‌خواهد روستاهای پاک را در استان ایجاد کنیم.

مازند شورا : جان الله عبدی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در ساری، از اجرای برنامه آموزشی ویژه دهیاران در اجرای طرح تفکیک زباله از مبدأ خبر داد و اظهار داشت: روستاهای مازندران در زمینه انباشت زباله مدیریت می‌شوند. 


 وی با اشاره به آموزش دهیاران مازندران در اجرای طرح تفکیک زباله از‌ مبدأ، گفت: توسعه و ایجاد‌ روستای پاک از برنامه‌های‌ اداره کل دفتر روستایی و امور شوراهای مازندران است. 


 عبدی با بیان اینکه روزانه بیش‌ از هزار تن زباله در‌ روستاهای مازندران تولید می‌شود، افزود: تفکیک زباله از مبدأ در اکثر روستاهای مازندران انجام می‌شود. 


 مدیرکل روستایی و شوراهای استانداری‌ مازندران خاطرنشان‌کرد: آموزش دهیاران‌ برای جداسازی زباله‌های خشک‌ و تر در روستاها انجام شد. 


 وی به اجرای مانور در روستاهای استان با عنوان روستای پاک اشاره کرد و گفت: بیش‌از دو هزار و 900 روستا در مازندران وجود دارد که این طرح در آن روستاها اجرا می‌شود. 


 عبدی, محیط‌ پاک در روستا را سبب جذب گردشگران و توسعه گردشگری روستایی عنوان‌کرد و با بیان اینکه برای رفع آلودگی‌ها در روستا تفکیک زباله انجام می،شود، افزود: مشارکت با سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در رفع مشکلات ناشی از زباله ضرورت دارد. 

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : احداث روستاهاي پاک د - -

نظر شما در مورد : احداث روستاهاي پاک در استان مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها