مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10010 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 آبان 1395 -ساعت : 11:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
محدودیت ترافیکی محورهای مازندران به مناسبت اربعین حسینی

سرپرست پلیس‌راه مازندران خبر داد:

محدودیت ترافیکی محورهای مازندران به مناسبت اربعین حسینی

مازندشورا: با توجه به در پیش بودن اربعین حسینی، محدودیت‌های ترافیکی به‌منظور جلوگیری از بروز ترافیک از امروز در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه مازندران اعمال می‌شود

مازندشورا:محمدرضا خسرویان اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن اربعین حسینی، محدودیت‌های ترافیکی به‌منظور جلوگیری از بروز ترافیک از امروز در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه مازندران اعمال می‌شود.

وی بیان کرد: تردد تمامی موتورسیکلت‌ها از ساعت 12 ظهر چهارشنبه 26 آبان تا ساعت 6 روز دوشنبه یکم آذر ماه امسال از محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه، سمنان ـ مشهد و بالعکس ممنوع است.

سرپرست پلیس‌راه مازندران با اعلام اینکه تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان همچنان ممنوع است، اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 23 روز چهارشنبه 26 آبان ماه امسال از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 23 همان روز از کرج به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه است.

این مسؤول ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 23 روز یک‌شنبه 30 آبان ماه امسال از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 23 همان روز از مرزن‌آباد به‌سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

خسرویان با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلی از محور هراز، افزود: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 تا 22 روزهای چهارشنبه 26، پنج‌شنبه 27، جمعه 28، شنبه 29 و یک‌شنبه 30 آبان ماه امسال از این محور ممنوع اعلام شده است.

وی یادآور شد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت از ساعت 14 تا 23 روز یک‌شنبه 30 آبان ماه امسال از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 23 همان روز از آب‌اسک به‌سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه است.

سرپرست پلیس‌راه مازندران یادآور شد: تردد انواع تریلی به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 تا 22 روزهای چهارشنبه 26، جمعه 28 و یک‌شنبه 30 آبان ماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

خسرویان درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران، تصریح کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در تمام محورهای مازندران عادی و روان بوده و از نظر جوی نیز مشکل خاصی وجود ندارد.

وی با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

سرپرست پلیس‌راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انواع - مازندران - ممنوع - پلیس‌راه - وسایل - نقلیه - محورهای - امسال - اعلام - یک‌شنبه - مرزن‌آباد - سرپرست - به‌صورت - چهارشنبه - کندوان - مأموران - تریلی - یک‌طرفه - خسرویان - امروز - فاسدشدنی - روزهای - یادآور - رودهن - وضعیت - سوختی - راه‌های - رعایت - رانندگی - کامیونت - ترافیکی - محدودیت‌های - اعمال - فیروزکوه - بالعکس - به‌استثنای - به‌سمت - کامیون - حاملان -

نظر شما در مورد : محدودیت ترافیکی محورهای مازندران به مناسبت اربعین حسینی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها