مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10014 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 آبان 1395 -ساعت : 10:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مسیر دسترسی به گهرباران ۲۰ کیلومتر نزدیکتر می شود

فرماندار ساری:

مسیر دسترسی به گهرباران ۲۰ کیلومتر نزدیکتر می شود

مازندشورا: با اجرای پروژه پل فرح آباد-گهرباران، مسیر دسترسی به گهرباران حدود ۲۰ کیلومتر نزدیک تر می شود

مازندشورا: احمد حسین زادگان صبح چهارشنبه در بازدید از پروژه پل فرح آباد –گهرباران که بر روی رودخانه تجن در دست احداث است، اظهار کرد:‌ با اجرای این پروژه، مسیر دسترسی به گهرباران تا ۲۰ کیلومتر نزدیک تر می شود.

وی با بیان اینکه اکنون مسیر گهرباران از راه های فرعی و بین مزارع روستاهای سوته و پنبه چوله انجام می شود، افزود: با احداث پل فرح آباد- گهرباران، خدمت جدیدی به مردم منطقه ارائه می کنیم.

فرماندار ساری با اشاره به اینکه این پروژه با اعتبار ۵ میلیارد تومان در دست احداث است، گفت‌: پل به دهانه یکصد متر بوده و دارای سه دهانه به طول ۳۹، ۳۳ و ۲۸ متر و عرض عرشه پل۱۲.۱ متر  است.

این مسئول تصریح کرد: شمع ستون های پل به تعداد ۱۲ عدد و سرستون ها و کوله های پل در این پروژه انجام شده است.

حسین زادگان همچنین در بازدید از پروژه اجرای روسازی بتن غلتکی و آسفالت محور سه راهی پلاژ به سمت بهنمیر که به طول ۵ کیلومتر است، اظهار کرد: اجرای عملیات آماده سازی بستر، عملیات خاکی و برداشت و حمل خاک، اجرای عملیات تسطیح و رگلاژ، اجرای عملیات زیرسازی و آسفالت از رئوس کلی این پروژه است.

وی با اشاره به اعتبار چهار میلیارد تومانی این پروژه، گفت: آماده سازی بستر و خاک برداری به طول ۴هزار و ۱۵۶ متر و به حجم ۳۶ هزار و ۱۵۷ مترمکعب، عملیات زیرسازی به طول ۲هزار متر و به حجم ۴هزار و ۴۰۶ متر، بتن غلتکی به طول هزار و ۸۸۰ متر و حجم ۳هزار و ۷۶۰ مترمکعب، آسفالت توپکا به طول هزار و ۸۸۰ متر و به میزان ۸۴هزار و ۶۰۰مترمربع سانتی متر و ... از جمله عملیات اجرایی است که در این پروژه انجام شده است.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پروژه - عملیات - اجرای - گهرباران - آسفالت - کیلومتر - احداث - غلتکی - دهانه - ۴هزار - زیرسازی - مترمکعب - آماده - اینکه - بازدید - زادگان - دسترسی - اظهار - فرماندار - اعتبار - اشاره - میلیارد -

نظر شما در مورد : مسیر دسترسی به گهرباران ۲۰ کیلومتر نزدیکتر می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها