مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10018 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 آبان 1395 -ساعت : 10:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ضرورت تحول در آموزش معماری کشور/ میرمیران، فلامکی، گلابچی و اعتماد میهمان موزه امام علی (ع)

ضرورت تحول در آموزش معماری کشور/ میرمیران، فلامکی، گلابچی و اعتماد میهمان موزه امام علی (ع)

مازندشورا: معماران معاصر ایران در نشست ضرورت تحول در آموزش معماری کشور در موزه امام علی (ع) سخنرانی می‌کنند.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، دویست و بیست و هفتمین گفتمان هنر و معماری و دومین نشست گزینش دانشجو، انتخاب استاد در راستای سلسله نشست‌های ضرورت تحول در آموزش معماری کشور، توسط انجمن مفاخر معماری ایران و با همکاری موسسه آموزش‌عالی معماری و هنر پارس در موزه هنرهای دینی امام‌علی (ع)، امروز چهارشنبه ۲۶ آبان‌ماه از ساعت ۱۵ تا ۱۸ برگزار می‌شود.

در دویست و بیست و هفتمین گفتمان هنر و معماری، مهندس فرهاد احمدی، دکتر گیتی اعتماد، دکتر مصطفی بهزادفر، دکتر سعید حقیر، دکتر منوچهر شکوفی، پروفسور محمود گلابچی و مهندس حمید میرمیران سخنرانی خواهند کرد.

شرکت برای علاقمندان در این نشست آزاد است و علاقمندان می‌توانند امروز ( ۲۶ آبان‌ماه) به موزه هنرهای دینی امام علی (ع) به نشانی تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از ظفر، بلوار اسفندیار، پلاک ۳۵ مراجعه کنند.

گفتنی است نشست دویست و بیست و ششمین گفتمان هنر و معماری ایران، تحت‌عنوانِ این خانه... ه. ؛ مبتنی بر زمان به دبیری پرویز طلایی ۱۹ آبان‌ماه برگزار شد و به بررسی پروژه‌ای متعلق به زوجی معمار در دهه ۴۰ که نمایش قدرتمندانه‌ای از معماری بود اختصاص داشت. /

 


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : معماری - دویست - آبان‌ماه - گفتمان - امروز - برگزار - علاقمندان - مهندس - هنرهای - هفتمین - آموزش - میرمیران - گلابچی - اعتماد - ضرورت -

مطالب مرتبط با : ضرورت تحول در آموزش معماری کشور/ میرمیران، فلامکی، گلابچی و اعتماد میهمان موزه امام علی (ع)
نظر شما در مورد : ضرورت تحول در آموزش معماری کشور/ میرمیران، فلامکی، گلابچی و اعتماد میهمان موزه امام علی (ع)

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها