مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10031 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 آبان 1395 -ساعت : 08:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رفع تصرف بیش از ۱۶۵ هکتار از اراضی ملی شهرهای برازجان و بوشهر

فرمانده یگان حفاظت سازمان زمین و مسکن استان بوشهر خبر داد:

رفع تصرف بیش از ۱۶۵ هکتار از اراضی ملی شهرهای برازجان و بوشهر

مازندشورا: فرمانده یگان حفاظت سازمان زمین و مسکن استان بوشهر گفت: با تخریب اماکن احداثی غیرمجاز بیش از ۱۶۵ هکتار از اراضی ملی شهرهای برازجان و بوشهر از دست زمین‌خواران خارج و به دولت بازگردانده شد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر، سرهنگ اکبر صیادی افزود: در اجرای مصوبات شورای حفظ و صیانت از اراضی ملی شهرستان‌های دشتستان و بوشهر، پس از شناسایی توسط کارشناسان اداره راه و شهرسازی، بخش‌هایی از اراضی ملی را از دست زمین‌خواران سودجو آزاد کرد.

سرهنگ صیادی ادامه داد: در اجرای منویات مقام معظم رهبری از هرگونه تعدی و دست‌اندازی به اموال و املاک ملی در استان‌های سراسر کشور و استان بوشهر قاطعانه ممانعت خواهد شد.

وی اضافه کرد: به همه کسانی که قصد خرید ملک و یا زمینی دارند توصیه می‌شود قبل از هرگونه اقدام از اصالت سند و ملی بودن آن ملک اطمینان حاصل کنند.

فرمانده یگان حفاظت سازمان زمین و مسکن استان بوشهر گفت: برای جلوگیری از زمین‌خواری و دست‌اندازی به بیت‌المال و انفال عمومی، ۱۶۵ هکتار از اراضی دولتی در شهر برازجان به ارزش تقریبی ۱۶۵ میلیارد تومان و بیش از ۱۲۰۰ متر در شهر بوشهر به ارزش ۷۰۰ میلیون تومان که به‌صورت غیرقانونی ساخت شده بود با تخریب این ساخت و سازها به دولت بازگشت.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بوشهر - استان - اراضی - شهرسازی - اجرای - صیادی - هرگونه - دست‌اندازی - تومان - سرهنگ - اداره - حفاظت - برازجان - فرمانده - عمومی - هکتار -

مطالب مرتبط با : رفع تصرف بیش از ۱۶۵ هکتار از اراضی ملی شهرهای برازجان و بوشهر
نظر شما در مورد : رفع تصرف بیش از ۱۶۵ هکتار از اراضی ملی شهرهای برازجان و بوشهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها