مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10100 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 27 آبان 1395 -ساعت : 13:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کشف بیش از 15 تن برنج قاچاق در ساری

کشف بیش از 15 تن برنج قاچاق در ساری

مازندشورا: با بازرسی صورت گرفته از بار کامیون و انجام تحقیقات تکمیلی مشخص شد، متهم برنج‌های قاچاق را بدون بارنامه و مجوز قانونی از شهر زاهدان بارگیری و قصد انتقال آنها به مقصد بهشهر را داشته است.

مازندشورا: سرهنگ زیدالله کاظمی ظهر امروز در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا گفت: در راستای مبارزه با ورود و عرضه کالای قاچاق، مأموران پاسگاه انتظامی هولار این فرماندهی در حین اجرای طرح ایست و بازرسی و کنترل مبادی ورودی و خروجی مسیرهای سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودرو کامیون بنز در محدوده  ایستگاه پلیس راه ساری ـ کیاسر مشکوک و خودرو را متوقف و مورد بازرسی قرار دادند.

وی افزود: با بازرسی صورت گرفته از بار کامیون و انجام تحقیقات تکمیلی مشخص شد، متهم برنج‌های قاچاق را بدون بارنامه و مجوز قانونی از شهر زاهدان بارگیری و قصد انتقال آنها به مقصد بهشهر را داشته است.  

فرمانده انتظامی شهرستان ساری تصریح کرد: متهم به همراه بار مکشوفه و خودرو برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

این مسؤول مبارزه با کالای قاچاق را در راستای  رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی امری مهم و ضروری برشمرد و ادامه داد: قاچاق کالا تولیدات داخلی، اقتصاد کشور و منافع ملی را تهدید می‌کند و نیروی انتظامی در چارچوب وظایف محوله با تمام توان با آن مقابله می‌کند.

کاظمی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز از جمله قاچاق و یا توزیع کالاهای ممنوعه مراتب را سریعاً به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

وی از شناسایی و دستگیری سارق زورگیر با هشت فقره سرقت در ساری خبر داد و گفت: در پی وقوع سرقت و زورگیری از دانش‌آموزان و دانشجویان در ساری تحقیق و بررسی در این باره در دستور کار مأموران کلانتری 11 این فرماندهی قرار گرفت.

 فرمانده انتظامی ساری خاطرنشان کرد: با انجام تحقیقات پلیسی صورت گرفته و اخذ تصویر متهم در فضای مجازی و با راهنمایی یکی از شاکیان این پرونده متهم شناسایی شد.

این مسؤول اظهار کرد: مأموران با انجام تحقیقات غیرمحسوس در محدوده محل سکونت متهم در اقدامی غافلگیرانه موفق به دستگیری وی شدند.

کاظمی بیان کرد: نامبرده با شناسایی افراد کم سن بین سنین 17 تا 20 سال که بیشتر از قشر دانشجو و دانش‌آموز بوده‌اند در محلی خلوت اقدام به زورگیری و سرقت از آنها کرده و گوشی تلفن همراه، وجه نقد، گردنبند و ... را به سرقت می‌برده است.

وی گفت: متهم در بازجویی‌های تخصصی صورت گرفته به هشت فقره زورگیری در ماه گذشته اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساری - قاچاق - انتظامی - گرفته - خودرو - قانونی - زورگیری - بازرسی - شناسایی - تحقیقات - مبارزه - کاظمی - مأموران - پلیسی - می‌کند - اجرای - دستگیری - اقتصاد - شهرستان - پرونده - معرفی - فرمانده - کالای - کامیون - همراه - مراحل - فرماندهی - قضایی - مسؤول -

نظر شما در مورد : کشف بیش از 15 تن برنج قاچاق در ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها