مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1013 -تاریخ انتشار : یکشنبه 22 تیر 1393 -ساعت : 13:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن

قانون دهیاری‌ها را زیر پا نگذارید

مازند شورا: بخشدار مرکزی شهرستان چالوس خطاب به اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران این بخش گفت: سعی کنید به ناحق و براساس باندبازی قانون را زیر پا نگذارید و متوجه عواقب این‌گونه کارها باشید.

مازند شورا: صدر‌الله ردایی  در نشست هم‌اندیشی اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران روستاهای بخش مرکزی چالوس اظهار داشت: وقتی مردم مطمئن شوند که به‌دنبال کار آنان هستیم آنها نیز به اعضای شورا و دهیاران اعتماد می‌کنند.

وی تصریح کرد: مردم ولی نعمتان ما هستند و این وظیفه ما است که به آنان خدمت کنیم و بستر مناسب را برای مردم فراهم کنیم تا با خاطری آسوده در روستاها زندگی کنند.

بخشدار مرکزی چالوس یادآور شد: همه ما باید سعی کنیم تا از چالش‌ها بپرهیزیم و در صدد رفع اختلاف مردم باشیم.

وی تصریح کرد: با دلسوزی در رفع مشکلات مردم گام بردارید و سعی کنید در داخل روستاها اختلاف ایجاد نکنید، بلکه با آرامش کارهایتان را انجام دهید تا مردم نیز دغدغه‌ای نداشته باشند.

ردایی با تاکید بر قانون‌مداری اظهار داشت: همیشه قانون را سرلوحه کارهایتان قرار دهید چرا که در صورت اعمال غیرقانونی به شدت با قانون‌شکنان برخورد خواهیم کرد.

وی جلوگیری از ایجاد شکاف بین مردم و شوراهای اسلامی را ضروری خواند و افزود: تا وقتی‌که دهیاران و شوراهای اسلامی به نفع مردم خدمت کنند ما نیز در بخشداری از خدمتگزاری دریغ نمی‌ورزیم.

بخشدار چالوس خاطر‌نشان کرد: آن چه که شایسته نظام ما و مردم ما است تعامل و دوستی است، بنابراین نباید در مردم دلسردی ایجاد کرد.

وی حرمت نگه‌داشتن خود اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران را از رمزهای موفقیت آنان دانست و بیان داشت: سعی کنید به ناحق و براساس باندبازی و خویشاوندی قانون را زیر پا نگذارید و متوجه عواقب این‌گونه کارها باشید.

ردایی با بیان این‌که تمام جلسات و نشست‌های بین شوراهای اسلامی و دهیاران باید زیر نظر بخشداری صورت گیرد گفت: در صورت برگزاری نشست‌ها و جلسات به‌صورت ماهانه حتما صورت‌جلسات را به بخشداری تحویل دهند و اصل شفافیت و گویا بودن مصوبات را در نظر بگیرند.

وی اعلام داشت: تشکیل ستاد مدیریت بحران در روستاها نیز یکی از ضروریات است چرا که همیشه پیشگیری از درمان موثرتر است و نتایج آن به نفع عموم جامعه است.

این مسئول خاطرنشان کرد: دقت درباره ساماندهی زباله، مسایل ایمنی روستاها و کنترل ورودی و خروجی روستاها به‌منظور پیشگیری از اتفاقات و سرقت‌ها از دیگر دستوراتی است که باید مورد توجه دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها باشد.

وی در پایان گفت: در عزل و نصب دهیاران نیز دقت کنید تا به‌صورت انفرادی نباشد بلکه باید به‌صورت قانونی و با تصمیم‌گیری در شوراها عزل و نصب‌ها صورت پذیرد/ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : چالوس - دهیاران - دهیاری - قانون دهیاری - صدر‌الله ردایی - -

نظر شما در مورد : قانون دهیاری‌ها را زیر پا نگذارید

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها