مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1015 -تاریخ انتشار : یکشنبه 22 تیر 1393 -ساعت : 13:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بیمه دهیاران نیازمند توجه جدی است

مازند شورا: رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی چالوس گفت: بیمه دهیاران یکی از موضوعات مهم است که شوراهای اسلامی روستاها باید در این زمینه اقدام کنند.

مازند شورا: نورعلی رادمهر  در جلسه هم‌اندیشی اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی شهرستان چالوس که با حضور فرماندار و بخشدار مرکزی چالوس برگزار شد، بیان داشت: یکی از مشکلات اساسی بخش مرکزی چالوس حریمی است که برای لوله گاز و رودخانه‌های حفاظت شده چالوس و سردآبرود تعریف شده است که مشکلاتی را برای مردم به‌وجود آورده است.

وی با اشاره به افزایش ساخت‌ و سازهای غیرمجاز در بخش مرکزی چالوس گفت: شوراها و دهیاران در ساخت ‌و‌ سازهای غیرمجاز ورود پیدا کنند و با افرادی که در این زمینه قانون را رعایت نمی‌کنند برخورد کنند.

رئیس شورای بخش مرکزی چالوس خاطر‌نشان کرد: برنامه‌ریزی برای توسعه عمرانی و زیر ساختی در روستاها ضروری است و نیاز است شوراها و دهیاران در این زمینه برنامه‌ریزی داشته باشند.

وی برگزاری این جلسات را راهگشای مشکلات و دغدغه‌های مردم خواند و افزود: بازدید و بررسی مشکلات روستاها با حضور مسئولان شهرستانی یکی از درخواست‌های مهم شورای اسلامی بخش مرکزی است.

رادمهر تصریح کرد: فرماندار چالوس نگاه‌ ویژه‌ای به مسایل شوراها و روستاهای بخش مرکزی چالوس دارند که از ایشان قدردانی ویژه داریم.

وی اظهار داشت: انتظار این است روسای ادارات و نهادها نیز مانند فرماندار همراه و همگام با شوراها در رفع مشکلات موجود تلاش کنند.

نصب علایم هشدار راهنمایی و رانندگی در روستاها

فرمانده پلیس‌ راه کناره چالوس خواستار نصب علایم هشدار دهنده راهنمایی و رانندگی در روستاهای بخش مرکزی چالوس شد.

فرزاد ملک‌محمدی اظهار کرد: یکی از دلایل افزایش تصادفات در روستاهای بخش مرکزی چالوس عدم ایمن‌سازی مناسب و نصب تابلوها است که نیاز است شوراها و دهیاران در این زمینه مساعدت داشته باشند.

وی ادامه داد: آموزش یکی از مهم‌ترین راه‌های کاهش تصادفات است که نیاز است این امر از طریق مساجد در روستاها برگزار شود و این پاسگاه آماده همکاری با دهیاران و شوراها است.

فرمانده پلیس ‌راه کناره چالوس بیان کرد: با توجه به اینکه بیشتر روستاهای بخش مرکزی تردد آنها از کمربندی چالوس و خط کناره انجام می شود و لذا نیاز است شوراها و دهیاران بحث ایمن‌سازی و آموزش روستاها را در اولویت خود قرار دهند./فارس

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بیمه دهیاران - چالوس - نورعلی رادمهر - رئیس شورای بخش مرکزی - دهیاران - دهیاری - -

نظر شما در مورد : بیمه دهیاران نیازمند توجه جدی است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها