مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10172 -تاریخ انتشار : شنبه 29 آبان 1395 -ساعت : 08:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تأملی بر وضعیت معتادان و بی‌خانمان‌ها در محدوده‌ها و محله‌های هدف بازآفرینی شهری

تأملی بر وضعیت معتادان و بی‌خانمان‌ها در محدوده‌ها و محله‌های هدف بازآفرینی شهری

مازندشورا: نشست پنجم دفتر یازدهم نشست‌های موضوعی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران با موضوع تأملی بر وضعیت معتادان و بی‌خانمان‌ها در محدوده‌ها و محلات بازآفرینی شهری برگزار می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، دفتر یازدهم از سلسله نشست‌های موضوعی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران در نشست پنجم خود مورخ دوشنبه یکم آذر تحت‌عنوان تأملی بر وضعیت معتادان و بی‌خانمان‌ها در محدوده‌ها و محلات بازآفرینی شهری به تحلیل زندگی اقشار آسیب‌پذیر و حقوق شهروندی در محدوده‌ها و محله‌های هدف بازآفرینی شهری می‌پردازد.

در این نشست که به همت شرکت عمران و بهسازی شهری ایران در محل آن شرکت به نشانی تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک ۵۱ برگزار می‌شود، حبیب آقابخشی، فهیمه حسین‌زاده و اکبر رجبی مشهود به سخنرانی خواهند پرداخت.

همچنین گیتی اعتماد از اعضای پنل و سعید معیدفر مشاور اجتماعی وزیر راه و شهرسازی دبیر علمی این نشست خواهند بود.

شرکت برای علاقمندان در این نشست تخصصی آزاد است و این برنامه روز دوشنبه یکم آذر ماه ساعت ۱۴ در شرکت عمران و بهسازی شهری ایران برگزار می‌شود. /


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عمران - بهسازی - محدوده‌ها - بازآفرینی - برگزار - خواهند - دوشنبه - معتادان - وضعیت - بی‌خانمان‌ها - محله‌های -

نظر شما در مورد : تأملی بر وضعیت معتادان و بی‌خانمان‌ها در محدوده‌ها و محله‌های هدف بازآفرینی شهری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها