مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10180 -تاریخ انتشار : شنبه 29 آبان 1395 -ساعت : 09:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پای چهره‌های فوتبالی به امیرآباد باز شد

بازار داغ خرید و فروش زمین در امیرآباد؛

پای چهره‌های فوتبالی به امیرآباد باز شد

اختصاصی مازندشورا: از چند روز گذشته و پس از اعلام ارسال اسناد مورد نیاز ایجاد منطقه آزاد امیرآباد به هیات دولت، خبرهایی از حضور یک چهره محبوب فوتبالی که سابقه حضور در تیم ملی هم دارد در این منطقه به منظور خرید زمین به گوش می‌رسد

اختصاصی مازندشورا: در هفته‌های گذشته و پس از اعلام موافقت شورای عالی مناطق آزاد با تبدیل بندر ویژه اقتصادی امیرآباد به منطقه آزاد تجاری-صنعتی، تقاضا برای خرید زمین در این منطقه به شدت افزایش یافته است.

به گزارش مازندشورا و به نقل از شاهدان عینی، بازار خرید و فروش زمین در این منطقه به شدت داغ است و سرمایه‌گذاران از سراسر کشور به خصوص از تهران به این منطقه آمده‌اند.

بسیاری از کارشناسان اقتصادی معتقدند منطقه آزاد امیرآباد به علت دسترسی به تمام کشورهای عضو CIS یک بازار بی‌نظیر و گسترده را در اختیار سرمایه‌گذاران و صادر کنندگان ایرانی قرار می‌دهد در حالی که اکثر مناطق آزاد استان‌های دیگر این قابلیت را ندارند.

از این رو تولید کنندگان و سرمایه‌گذاران بزرگ به این منطقه سرازیر شدند تا سهمی از این بازار گسترده داشته باشند و از رقبایشان جا نمانند.

اما از چند روز گذشته و پس از اعلام ارسال اسناد مورد نیاز ایجاد منطقه آزاد امیرآباد به هیات دولت، خبرهایی از حضور یک چهره محبوب فوتبالی که سابقه حضور در تیم ملی هم دارد در این منطقه به منظور خرید زمین به گوش می‌رسد.

خرید و فروش زمین همواره از تجارت‌های پرسود بوده است و حالا به نظر می‌آید به غیر از تولیدکنندگان، پای چهره‌های فوتبالی هم به امیرآباد باز شده است.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : منطقه آزاد امیرآباد - خرید و فروش زمین - منطقه آزاد - زمین در منطقه آزاد - امیرآّاد - چهره ورزشی -

مطالب مرتبط با : پای چهره‌های فوتبالی به امیرآباد باز شد
نظرات کاربران در مورد : پای چهره‌های فوتبالی به امیرآباد باز شد
  • مطلبپاسخ0یکشنبه 07 آذر 1395

    بزار بخرند.تالاب امیراباد هیچی نمیشه

نظر شما در مورد : پای چهره‌های فوتبالی به امیرآباد باز شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها