مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 102 -تاریخ انتشار : سه شنبه 15 دی 1394 -ساعت : 12:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن

امضای تفاهم‌نامه سبز سازی مشاغل در مازندران

مازند شورا : به‌منظور توسعه اشتغال سبز و برون‌رفت از مشکلات بیکاری در مازندران تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان دو اداره کل حفاظت محیط‌ زیست استان و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران منعقد شد.

مازند شورا : به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، پیش از ظهر امروز در راستای امضای تفاهم‌نامه میان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان حفاظت محیط زیست، نخستین تفاهمنامه استانی بین اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به امضای مدیران کل دو دستگاه اجرایی استان رسید.

ناصر مهردادی مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران در این نشست، هدف اصلی این تفاهم‌نامه را سبز سازی مشاغل برای رسیدن به واحدهای سبز برای نیل به اقتصاد سبز و توسعه پایدار استان عنوان کرد و گفت: با اجرایی شدن این تفاهم‌نامه توسط دو اداره کل و همچنین تسریع روند اجرایی آن توسط مراکز مشاوره مورد صلاحیت اداره کل کار، پل ارتباطی قوی میان ظرفیت‌های اشتغالی این استان و کارآفرینان مجرب برقرار شود تا در آینده نزدیک شاهد معرفی خیل عظیمی از کارآفرینان سبز در استان باشیم.

ناصر مهردادی افزود: این اداره کل برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان محیط زیستی نیز از ظرفیت‌های مورد اشاره در این تفاهم‌نامه بیشترین استفاده را برده و در راه تجاری‌سازی محصولات دانش‌بنیان از هیچ قدم تاثیرگذاری فروگذار نخواهد کرد.

کامران اصغری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران نیز با اشاره به ظرفیت‌های بسیار بالای این تفاهم‌نامه، آن را گامی بلند برای ایجاد اشتغال سبز و برون‌رفت استان از تهدیدات و معضلات بیکاری عنوان کرد و گفت: این تفاهم‌نامه نخستین تفاهم‌نامه استانی است که در مازندران پیگیری شده و این موضوع حاکی از اهمیت اجرای مفاد تفاهم‌نامه توسط دو اداره کل است.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : امضای تفاهم‌نامه سبز - -

نظر شما در مورد : امضای تفاهم‌نامه سبز سازی مشاغل در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها