مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10242 -تاریخ انتشار : شنبه 29 آبان 1395 -ساعت : 17:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بازدید مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان از شهر کتاب ساری

بازدید مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان از شهر کتاب ساری

اختصاصی مازندشورا: خرید کتاب برای جوانان باید در اولویت مخارج شما باشد و همه جوانان می بایست خرید کتاب را در اولویت اول مخارج خود قرار دهند گرچه من اعتقاد دارم صرف هزینه برای کتاب به عنوان مخارج محسوب نمی شود بلکه بزرگترین سرمایه گذاری می باشد که هم خود جوان و هم جامعه در آینده از ثمرات آن بهره مند خواهد شد

اختصاصی مازندشورا: حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان به مناسبت روز کتاب و کتابگردی با حضور در شهر کتاب ساری از نزدیک با جوانان به گفتگو پرداخت.

در این دیدار که افشین احمدی رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان نیز حسین زادگان را همراهی می‌کرد با استقبال بسیار خوب  جوانان و خانواده‌هایی که در شهر کتاب بودند قرار گرفت بطوریکه از نزدیک و صمیمی با مدیرکل ورزش و جوانان استان به طرح مسائل و مطالب خویش پرداختند.

این دیدار صمیمانه که بیش از یک ساعت بطول انجامید حسین زادگان از نزدیک ضمن گفتگو با جوانان در جریان مسائل و مطالبات این قشر مهم و تاثیرگذار قرار گرفت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در این دیدار ضمن تقدیر از جوانانی که اهل مطالعه هستند از پایین بودن سرانه مطالعه در کشور اضهار نگرانی و تاسف کرد و خواستار توجه جدی جوانان به مطالعه کتاب برای افزایش آگاهی و تاثیرگذاری در جامعه شد.

حسین زادگان دراین دیدار و خطاب به جوانان گفت :خرید کتاب برای جوانان باید در اولویت مخارج شما باشد و همه جوانان می بایست خرید کتاب را در اولویت اول مخارج خود قرار دهند گرچه من اعتقاد دارم صرف هزینه برای کتاب به عنوان مخارج محسوب نمی شود بلکه بزرگترین سرمایه گذاری می باشد که هم خود جوان و هم جامعه در آینده از ثمرات آن بهره مند خواهد شد .

مدیرکل ورزش و جوانان گفت :در خصوص اهمیت کتاب و کتابخوانی مقام معظم رهبری توصیه های بسیار مفیدی به همه مردم و  بخصوص برای جوانان ببان داشتند.

حسین زادگان گفت مقام معظم رهبری از سالیان دور با کتاب مانوس بوده اند و در این خصوص توصیه های معظم له به خانواده های ایرانی و جوانان بسیار مهم هستند و می بایست مورد توجه و راهنمای عمل همه قرار گیرد .

مدیرکل ورزش و جوانان استان افزود :کتاب بهترین دوست برای جوانان هست و هیچ کس نمی تواند جای این دوستی را بگیرد .توصیه من به جوانان این است خود را از مزایای فراوان این دوست ارزشمند محروم نکنند .

حسین زادگان توسعه فرهنگی را یکی از لوازم پیشرفت و توسعه کشور برشمرد و به اهمیت نقش کتاب و بالا بردن سرانه مطالعه در این مسیر اشاره داشت و خواستار توجه بیشتر خانواده ها در این خصوص و ایجاد رابطه دوستی فرزندان با کتاب حتی از دوران کودکی شد.


بازدید مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان از شهر کتاب ساریلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها :

نظر شما در مورد : بازدید مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان از شهر کتاب ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها