مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 1026 -تاریخ انتشار : سه شنبه 17 تیر 1393 -ساعت : 16:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فعالیت 1800 دهیاری در مازندران/ دهیاران برنامه محور باشند

مازند شورا: مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران با اشاره به وجود سه هزار روستا در استان گفت: این درحالیست که تنها هزار و 800 دهیاری در استان فعالیت دارد.

مازند شورا: ایرج عبدی پیش از ظهر سه شنبه در همایش دهیاران قائمشهر گفت: براي دهياري هاي فاقد روستا نيز برنامه ريزي مي كنيم تا خدمات دهي لازم صورت پذيرد.

عبدي بر ضرورت داشتن برنامه از سوي دهياران تاكيد كرد و افزود: دهياران برنامه يكساله و چهارساله داشته باشند و بر اساس آن عمل كنند. به گفته وي، ايجاد وضعيت موجود و توسعه اشتغال زايي در روستاها از اهداف امور روستايي استانداري است.

فرماندار قائم شهر گفت: با در نظر گرفتن اعتبارات شهرستان و اعتبارات در اختيار دو نماينده مجلس، پروژه هايي در روستاها اجرا مي شود كه قابليت بهره برداری از آن تا سالجاري وجود داشته باشد.

مهدي محمدي با بيان اينكه تخصيص اعتبار سال گذشته بسيار نامناسب بود، تصريح كرد: تمام تلاشمان را انجام می دهیم تا در سالجاري در هر روستا يك پروژه اجرا یی شود.

وي با بیان اینکه وضعيت جمع آوري زباله  در روستاها رضايت بخش نيست افزود: دهياران تلاش كنند ضمن جمع آوري مناسب زباله ها، در ورودي و خروجي روستاها زيباسازي و كاشت نهال صورت بگيرد.

فرماندار قائم شهر خاطرنشان كرد: اگر هر دهياري در خصوص جمع اوري زباله و كاشت نهال موفق عمل كند، يك پروژه ويژه در آن روستا اجرا خواهد شد.

حجت الله مولايي قرا ضمن قدرداني از خانواده هاي دهياران و تشويق دهياران براي كار و تلاش بيشتر در روستاها اظهار داشت: روستائيان از بهترين اقشار جامعه  هستند كه خدمت به آنان جزء اعمال نيك محسوب مي شود.

وي با بيان اينكه در برخي از روستاها پروژه هاي ميلياردي در حال انجام است، خاطرنشان كرد: روستائيان در اجراي پروژه ها مشاركت جدي دارند كه اين امر نشان دهنده رشد فرهنگ آباداني در روستا است.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دهیاری - مازندران - ایرج عبدی - حجت الله مولايي - -

نظر شما در مورد : فعالیت 1800 دهیاری در مازندران/ دهیاران برنامه محور باشند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها