مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10341 -تاریخ انتشار : دوشنبه 01 آذر 1395 -ساعت : 13:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آخرین وضعیت قیمت نهایی واحدهای مسکن مهر پردیس/ جزئیات قیمت نهایی فازهای ۹ جدید، ۵ و ۸ پردیس

شرکت عمران شهر جدید پردیس اعلام کرد:

آخرین وضعیت قیمت نهایی واحدهای مسکن مهر پردیس/ جزئیات قیمت نهایی فازهای ۹ جدید، ۵ و ۸ پردیس

مازندشورا: شرکت عمران شهر جدید پردیس طی انتشار دو اطلاعیه قیمت نهایی فازهای ۹ جدید، ۵ و ۸ این شهر را اعلام کرد.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی شرکت عمران شهر جدید پردیس در اطلاعیه شماره ۶۰ و ۶۱ قیمت نهایی واحدههای مسکن مهر واقع در فاز ۹ جدید، ۵ و ۸ این شهر را اعلام کرد.

متن کامل اطلاعیه شماره ۶۰ به شرح زیر اعلام شده است:

فازهای ۹جدید و ۵  شهر جدید پردیس

به یاری خداوند متعال ؛ به اطلاع کلیه متقاضیان محترم مسکن مهر فازهای ۹جدید و ۵  شهر پردیس می‌رساند: به دنبال افتتاح تعداد ۴۵۵۰ واحد در فاز ۱۱ و  تعداد ۱۱۳۴ واحد در فاز ۳ در سال جاری ، قیمت نهایی تمامی پروژه‌های در حال اجرا در این دو فاز، تعیین و به این ترتیب گامی مهم در مسیر رفع مشکلات برداشته شد.

 دراین رابطه تلاش شده است با استفاده از دستورالعمل‌های یکسان ابلاغی از سوی وزارت راه و شهرسازی و با بهره‌گیری از منابع داخلی شرکت عمران پردیس، قیمت نهایی پروژه‌ها به نحوی تعیین شود که ضمن واقعی بودن، امکان اتمام آنها نیز فراهم گردد.

همچنین با جدیت تلاش شده است وضعیت مالی متقاضیان در نظر گرفته شده و بخش قابل توجهی از هزینه‌ها، بجای دریافت از متقاضیان، از محل منابع داخلی تامین شود. لذا از متقاضیان محترم این پروژه‌ها دعوت می‌گردد برای آگاهی از قیمت نهایی به جدول پیوست این اطلاعیه مراجعه نمایند. 

لازم به توضیح است سهم آورده متقاضی بدون احتساب تسهیلات بانکی و با در نظر گرفتن تیپ بلوک‌ها و متراژ واحدها، حداقل ۴۱۹ و حداکثر ۴۳۵ میلیون ریال تعیین شده است. درضمن این شرکت در نظر دارد از تاریخ ۲۰/۰۹/۹۵  برای آن دسته از متقاضیانی که حداقل مبلغ ۳۵۹ میلیون ریال از سهم آورده خود را واریز نمایند براساس میزان واریزی و اولویت افتتاح اقدام به دعوت از متقاضیان محترم جهت  صدور و تحویل قرارداد پیش فروش  نماید.

توضیحات:

۱-به منظور کاهش سهم آورده متقاضیان محترم شرکت عمران شهر جدید پردیس با اخذ مجوز از مجمع عمومی این شرکت و تائیدیه وزارت متبوع نسبت به تامین بخش قابل توجهی از هزینه‌های پروژه‌ها از منابع داخلی اقدام نموده است.

 ۲-بمنظور تحقق برنامه تحویل مرحله به مرحله واحدها، هم اکنون اولین زون افتتاح در جنوب بلوار شهید صیاد شیرازی و مجاور عوارضی آزاد راه تهران-پردیس در نظر گرفته شده است که جزئیات آن در اطلاعیه بعدی به اطلاع متقاضیان محترم خواهد رسید. بدیهی است تعیین اولویت بعدی افتتاح وتحقق اهداف پیش بینی شده منوط به مشارکت کلیه متقاضیان در تکمیل سهم آورده خود می‌باشد.

و همچنین متن کامل اطلاعیه شماره ۶۱ به شرح زیر اعلام شده است:

فاز ۸ شهر جدید پردیس

به یاری خداوند متعال ؛ به اطلاع کلیه متقاضیان محترم پروژه‌های شرکت‌های امیرساوالان کومه و پردیس سازان نوید (اولویت اول افتتاح مسکن مهر فاز ۸  شهر جدید پردیس) می‌رساند: به دنبال افتتاح تعداد ۴۵۵۰ واحد در فاز ۱۱ و  تعداد ۱۱۳۴ واحد در فاز ۳ در سال جاری، قیمت نهایی این پروژه‌ها تعیین و به این ترتیب گامی مهم در مسیر رفع مشکلات برداشته شد. در این رابطه تلاش شده است با استفاده از دستورالعمل‌های یکسان ابلاغی از سوی وزارت راه و شهرسازی و با بهره‌گیری از منابع داخلی شرکت عمران پردیس، قیمت نهایی پروژه‌ها به نحوی تعیین شود که ضمن واقعی بودن، امکان اتمام آنها نیز فراهم گردد. همچنین با جدیت تلاش شده است وضعیت مالی متقاضیان در نظر گرفته شده و بخش قابل توجهی از هزینه‌ها، بجای دریافت از متقاضیان، از محل منابع داخلی شرکت عمران شهر جدید پردیس تامین شود. لذا از متقاضیان محترم این پروژه ها دعوت می‌گردد برای آگاهی از جزئیات قیمت نهایی این پروژه ها به جدول پیوست این اطلاعیه مراجعه نمایند.

لازم به توضیح است سهم آورده متقاضی بدون احتساب تسهیلات بانکی و با در نظر گرفتن تیپ بلوک‌ها و متراژ واحدها در پروژه امیرساوالان کومه A, B, C واقع در زون ۲ فاز ۸ شهر جدید پردیس،     حداقل ۵۶۲ و حداکثر ۶۷۴ میلیون ریال تعیین شده است. درضمن این شرکت در نظر دارد به زودی  برای آن دسته از متقاضیانی که حداقل مبلغ ۴۹۵ میلیون ریال از سهم آورده خود را واریز نمایند براساس میزان واریزی و اولویت افتتاح اقدام به دعوت از متقاضیان محترم جهت  صدور و تحویل قرارداد پیش فروش  نماید.

همچنین سهم آورده متقاضی بدون احتساب تسهیلات بانکی و با در نظر گرفتن تیپ بلوک‌ها و متراژ واحدها در پروژه پردیس سازان نوید واقع در زون ۳ فاز ۸ شهر جدید پردیس، حداقل ۵۸۵ و حداکثر ۶۰۲ میلیون ریال تعیین شده است. درضمن این شرکت در نظر دارد به زودی برای آن دسته از متقاضیانی که حداقل مبلغ ۴۹۵ میلیون ریال از سهم آورده خود را واریز نمایند براساس میزان واریزی و اولویت افتتاح اقدام به دعوت از متقاضیان محترم جهت  صدور و تحویل قرارداد پیش فروش  نماید.

توضیحات :

۱) به منظور کاهش سهم آورده متقاضیان محترم شرکت عمران شهر جدید پردیس با اخذ مجوز از مجمع عمومی این شرکت و تائیدیه وزارت متبوع نسبت به تامین بخش قابل توجهی از هزینه های پروژه ها از منابع داخلی اقدام نموده است.

۲) بمنظور تحقق برنامه تحویل مرحله به مرحله واحدها ، هم اکنون اولین زون افتتاح در فاز ۸ شهر جدید پردیس در پروژه های یادشده در نظر گرفته شده است که جزئیات آن در اطلاعیه های بعدی به اطلاع متقاضیان محترم خواهد رسید . بدیهی است تعیین اولویت بعدی افتتاح وتحقق اهداف پیش بینی شده منوط به مشارکت کلیه متقاضیان در تکمیل سهم آورده خود است.

متن کامل اطلاعیه شماره ۶۰ به شرح زیر اعلام شده است:


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پردیس - متقاضیان - محترم - آورده - افتتاح - نهایی - تعیین - اطلاعیه - عمران - اولویت - میلیون - حداقل - منابع - داخلی - پروژه - تحویل - پروژه‌ها - اقدام - وزارت - نمایند - اعلام - واحدها - همچنین - اطلاع - تامین - شماره - جزئیات - توجهی - گرفته - مرحله - تعداد - گرفتن - بلوک‌ها - بانکی - تسهیلات - متقاضی - احتساب - متراژ - وضعیت - واریز - براساس - متقاضیانی - درضمن - حداکثر - واریزی - فازهای - نماید - فروش  - میزان - قرارداد - تکمیل - توضیحات - امیرساوالان - بمنظور - برنامه - عمومی - منظور - اکنون - سازان - تائیدیه - نموده - وتحقق - مشارکت - اهداف - اولین - بدیهی - متبوع - آگاهی - برداشته - مشکلات - رابطه - استفاده - دستورالعمل‌های - ترتیب - پروژه‌های - خداوند - ۹جدید - متعال - می‌رساند - دنبال - یکسان - ابلاغی - دریافت - هزینه‌ها - می‌گردد - پیوست - مراجعه - فراهم - اتمام - شهرسازی - بهره‌گیری - واقعی - امکان - توضیح -

مطالب مرتبط با : آخرین وضعیت قیمت نهایی واحدهای مسکن مهر پردیس/ جزئیات قیمت نهایی فازهای ۹ جدید، ۵ و ۸ پردیس
نظر شما در مورد : آخرین وضعیت قیمت نهایی واحدهای مسکن مهر پردیس/ جزئیات قیمت نهایی فازهای ۹ جدید، ۵ و ۸ پردیس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها