مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10425 -تاریخ انتشار : سه شنبه 02 آذر 1395 -ساعت : 17:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن
حرکت اصولگرایان با برنامه باشد/ اگر می‌خواهید کسی را انتخاب نمائید باید انقلابی باشد/ نباید اشتباهات گذشته تکرار شود

امام جمعه بابلکنار در دیدار با شورای مشورتی اصولگرایان بابل:

حرکت اصولگرایان با برنامه باشد/ اگر می‌خواهید کسی را انتخاب نمائید باید انقلابی باشد/ نباید اشتباهات گذشته تکرار شود

اختصاصی مازندشورا: حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا بابائیان ضمن دعوت همه گروههای اصولگرایی گفت: نباید اشتباهات گذشته تکرار شود و باید تشکیلات اصولگرایی در همه شهرها و بخشها گسترش یابد. یا وارد میدان نشوید یا آمدید جدی و محکم باشید تا انگیزه ها از بین نرود و الگوی شما باید مقام معظم رهبری و حضرت امام باشد. حرکت شما خوب است و من به فال نیک میگیرم و شما حضور در تشکل اصولگرائی را عبادت بدانید چون برای حفظ کشور و انقلاب و پیروی از ولایت است

اختصاصی مازندشورا: سه شنبه دوم آذر ماه 1395 اعضا شورای مشورتی اصولگرایان شهرستان بابل با حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا بابائیان امام جمعه بابلکنار(شهر مرزیکلا) دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار اعضا شورای مشورتی اصولگرایان ضمن تبیین دیدگاه‌ها و رسالت تشکیلاتی خود در چارچوب نظام و ولایت امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای از زحمات و تلاشهای امام جمعه و مواضع شجاعانه و حکیمانه ایشان در جهت دفاع از ارزشهای انقلاب و اسلام تقدیر و تشکر نمودند.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا بابائیان در دیدار با اعضا شورای مشورتی اصولگرایان شهرستان بابل عنوان کرد: اصولگرایان همان انقلابیون اسلامی می‌باشند.

ایشان نیاز اساسی جامعه را انقلابی ماندن و انقلابی بودن همه مردم و مسئولین برشمرد و گفت: فرهنگ انقلابی گری را باید حفظ کرد.

بابائیان در ادامه به اعضا شورای مشورتی اصولگرایان اشاره کرد و گفت: شما باید انقلابی باشید و باید انقلابی اقدام و عمل نمائید و کسی را اگر می‌خواهید انتخاب نمائید نیز باید انقلابی باشد، و اصولگرا باید دارای خلاقیت و نوآوری و ابتکار باشد. انقلابی ساده نیست بلکه زیرک است و ذلت و خواری در ذهنش نیست و ما میتوانیم را باور دارد و به آن عمل میکند.

امام جمعه شهرمرزیکلا (بابلکنار) در دیدار با اعضا شورای مشورتی اصولگرایان شهرستان بابل ضمن اعلام حمایت از این شورا خواستار برنامه ریزی و برنامه محوری شورای اصولگرایان در جهت ورود به میدان  و جذب مردم و مسئولین شد و گفت: باید با برنامه حرکت نمایید و حرکت شما نباید بصورت گعده ای و گذرا باشد.اصولگرا در مقابل بیگانه و دشمن ایستادگی و مقاومت میکند و قرآن هیچ سلطه ای از بیگانگان را نمی پذیرد. شما باید آینده نگر بوده دارای اتاق فکر باشید و بر مبنای منشور اصولگرایی مقام معظم رهبری رفتار نموده هنگامی که به میدان آمدید با صلابت و محکم باشید. حرکت شما نباید بر مبنای افراد باشد بلکه برای تفکر و انقلاب و رهبری حرکت نمایید.

وی ضمن دعوت همه گروههای اصولگرایی گفت: نباید اشتباهات گذشته تکرار شود و باید تشکیلات اصولگرایی در همه شهرها و بخشها گسترش یابد. یا وارد میدان نشوید یا آمدید جدی و محکم باشید تا انگیزه ها از بین نرود و الگوی شما باید مقام معظم رهبری و حضرت امام باشد. حرکت شما خوب است و من به فال نیک میگیرم و شما حضور در تشکل اصولگرائی را عبادت بدانید چون برای حفظ کشور و انقلاب و پیروی از ولایت است.

امام جمعه محترم بابلکنار با اشاره به اینکه اصولگرایان عمارهای مقام معظم رهبری هستند، گفت: حضور در تشکل اصولگرائی جهاد کبیره است و هر چه نیروهای مومن گسترش پیدا کند به نفع نظام و اسلام است. اصولگرا و انقلابی گره گشاست و میتواند با دست توانمند و اتکال به خداوند و پیروی از رهبری معظم گره گشای مشکلات کشور باشد. اصولگرا و انقلابی به آینده امیدوار است و نباید بذر ناامیدی را در میان مردم کاشت و مردم را نباید با مسائلی مانند مدیران دو تابعیتی و فیشهای نجومی و دشمن هراسی ناامید کرد.

وی افزود: اول باید تفکر اصولگرایی و انقلابی گری را در سطوح مختلف گسترش دهیم و در بین مردم و جامعه فرهنگ انقلابی بودن را نفوذ دهید تا مردم در انتخابهای مختلف معیارهای انقلابی را برگزینند. دوم اینکه فرهنگ انقلابی گری را در میان نخبگان جامعه توسعه داده و در مرحله بعد فرهنگ انقلابی را در بدنه دولت و مسئولین گسترش دهد. اصولگرا باید برای تحقق اهداف فوق تلاش کند تا ان شاالله محقق شود. هرگاه دست از انقلابی گری برداریم آنجا آغاز نفوذ دشمن است. انقلابی گری یعنی مانند سردار سلیمانی بود که جانش را در راه اسلام و ولایت در دست گرفته و خار چشم دشمنان است.

وی با اشاره به اینکه ضعف بصیرت و بزدلی کلاس نیست و انقلابی گری و اصولگرائی چاره اصلی نجات کشور است، افزود: اصولگرا باید مدیریت جهادی داشته باشد و خدمت به مردم نماید و برای این شرایط انقلابی گری را توسعه دهید و یارگیری نمائید. خطوط قرمز نظام را محترم بشمارید و همچنین از تمام ظرفیتهای داخلی برای توسعه علمی اقتصادی فرهنگی و معیشتی و اشتغال استفاده نمایید.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا بابائیان در پایان گت: دولتی میخواهیم که به خباثت غرب و خصومتشان یقین داشته باشد و تبعیت از ولایت فقیه نموده به توانمندیهای نیروهای مومن و حزب الهی برای اداره کشور باور داشته باشد و با خرد جمعی از خودرایی و استبداد رای دور باشد. دشمن سعی میکند انقلابی گری را تفکر کهنه معرفی نماید و اصولگرایان باید افراد خردورز و با بصیرت و نخبه و سخت کوش باشند.

 

گزارش: شهریار شیرخانی سخنگوی اصولگرایان شهرستان بابل


حرکت اصولگرایان با برنامه باشد/ اگر می‌خواهید کسی را انتخاب نمائید باید انقلابی باشد/ نباید اشتباهات گذشته تکرار شود

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اصولگرایان بابل - اصولگرایان مازندران - تشکیلات اصولگرایی - شورای مشورتی اصولگرا -

نظر شما در مورد : حرکت اصولگرایان با برنامه باشد/ اگر می‌خواهید کسی را انتخاب نمائید باید انقلابی باشد/ نباید اشتباهات گ...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها