مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10447 -تاریخ انتشار : سه شنبه 02 آذر 1395 -ساعت : 23:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن
100 سرنشین خودرو در جاده‌های کجور گرفتار شدند

تردد خودروها با رعایت اصول ایمنی و بستن زنجیر چرخ؛

100 سرنشین خودرو در جاده‌های کجور گرفتار شدند

مازندشورا: رئیس جمعیت هلال احمر نوشهر از نجات بیش از 100 سرنشین خودروهای عبوری در جاده‌های کجور خبر داد

مازندشورا:امیرحسین عسگرزاده در حاشیه بازدید از روند امداد و نجات در جاده‌های بخش کجور  گفت: در حال حاضر محورهای مواصلاتی باز هستند و تردد خودروها با رعایت اصول ایمنی و بستن زنجیر چرخ در حال جریان است.

وی اظهار کرد: نیروهای امداد و نجات هلال احمر بخش کجور نیز از دو شب گذشته تاکنون در جاده‌های مواضلاتی بخش کجور حضوری فعال و مستمر دارند و به خودروهای عبوری خدمات‌رسانی لازم را می‌رسانند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نوشهر با اشاره به اعزام دو تیم پیشتیبانی از هلال احمر نوشهر به بخش کجور، تصریح کرد: در ادامه این خدمات، نیروهای پایگاه هلال احمر بخش کجور از شب گذشته تاکنون 25 خودرو و 110 سرنشین آن را از گرفتار شدن در برف و بوران در محورهای مواصلاتی بخش کوهستانی کجور رهاسازی و نجات دادند و یا بعضاً اقدام به بستن زنجیر چرخ آن کردند.

این مسؤول بیان کرد: تاکنون در طول ارائه خدمات امداد و نجات جاده‌ای در محورهای مواصلاتی بخش کجور هیچ‌گونه مصدوم یا بیماری مشاهده نشد و خودروها به همراه سرنشینان آن در سلامت و امنیت کامل به سمت مقصدهای خود حرکت کردند.

عسگرزاده خاطرنشان کرد: نیروهای امداد و نجات پایگاه هلال احمر بخش کجور همچنان به‌صورت شبانه‌روزی در محورهای مهم و پرتردد بخش کجور حضوری فعال و مستمر دارند و خدمات لازم را به مسافران و رانندگان می‌دهند.

وی گفت: رانندگان و گردشگرانی که قصد سفر به بخش کوهستانی کجور در غرب مازندران را دارند باید حتماً زنجیر چرخ و البسه گرم با خود به همراه داشته باشند و در طول مسیر نیز در صورت نیاز به کمک می‌توانند با شماره رایگان 112 تماس گرفته تا نیروهای امداد و نجات بلافاصله در محل حاضر و نسبت به امدادرسانی به آنها اقدام کنند.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نوشهر - امداد - محورهای - نیروهای - مواصلاتی - تاکنون - خدمات - دارند - زنجیر - جاده‌های - پایگاه - سرنشین - کوهستانی - اقدام - رانندگان - همراه - خودرو - حضوری - خودروها - عسگرزاده - پیشتیبانی - اعزام - شهرستان - گذشته - مستمر -

مطالب مرتبط با : 100 سرنشین خودرو در جاده‌های کجور گرفتار شدند
نظر شما در مورد : 100 سرنشین خودرو در جاده‌های کجور گرفتار شدند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها