مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10487 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 آذر 1395 -ساعت : 13:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تیم نصفه و نیمه نساجی به اراک رفت/ پاسخ هواداران به پست اینستاگرامی یکی از بازیکنان

هفته چهاردهم جام آزادگان/

تیم نصفه و نیمه نساجی به اراک رفت/ پاسخ هواداران به پست اینستاگرامی یکی از بازیکنان

مازندشورا: دیدار دو تیم نساجی مازندران و آلومینیوم‌سازی اراک با وجود مشکلات فراوان مالی و اعضای نصفه و نیمه نساجی برگزار می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، هفته چهاردهم لیگ یک (جام آزادگان) امروز با چند دیدار پیگیری می‌شود و در همین چهارچوب تیم فوتبال نساجی مازندران در اراک به مصاف آلومینیوم‌سازی این شهر خواهد رفت‌.

مشکلات پی‌در‌پی تیم فوتبال نساجی سبب شد تا اعزام تیم به اراک در هاله‌ای از ابهام باشد و بالاخره این تیم قدیمی و ریشه‌دار با تعداد معدودی از بازیکنان اصلی بار سفر را بست و راهی اراک شد.

این تصمیم بازیکنان تیم فوتبال نساجی محمود فکری، سرمربی تیم را بر آن داشت تا به ناچار با بازیکنان زیر 23 سال و چند بازیکن باتجربه مانند عباس‌زاده، رمضانی و اسماعیلی به دیدار تیم حریف رود.

این اعتصاب بازیکنان در حالی بود که از روز قبل هم در تمرینات حاضر نشدند و تیم نصفه و نیمه به مرور حرکات تکنیکی و تاکتیکی پرداخت.

یکی از بازیکنان اصلی این تیم در پست اینستاگرامی خود به مشکلات تیم و معوق ماندن حقوق‌های بازیکنان اشاره کرد و از هواداران خواست به این اعتصاب‌ها خرده نگیرند و بازیکنان تیم را درک کنند و در حمایت از آنها، فریادشان را به گوش مسؤولان برسانند تا شاید گره‌گشایی شود.

این پست در فضای مجازی از سوی هواداران متعصب نساجی با واکنش‌های مثبت و منفی زیادی مواجه شد.

هواداران این بازیکن و سایر بازیکنانی که به هر دلیل نساجی را در سفر به اراک همراهی نکردند خواستند تا بازیکنان دهه‌های گذشته تیم را الگو قرار دهند، زیرا با کمترین امکانات بیشترین افتخارات را کسب کرده‌اند.

آنها عقیده دارند شاید نساجی در حال حاضر از مشکلات مالی عدیده‌ای رنج می‌برد ولی سکوی پرتاب مناسبی برای بازیکنان تیم است تا توسط مربیان دسته برتری دیده شوند و گاهی باید غیرت کرد و ادامه داد.

به گزارش فارس، دیدار دو تیم نساجی مازندران و آلومینیوم‌سازی اراک امروز رأس ساعت 14:30 به میزبانی اراک برگزار می‌شود و این در حالی است که نساجی با20  امتیاز در مکان ششم و تیم حریف با 18 امتیاز در مکان دهم جدول لیگ دسته اول قرار دارند.

انتهای‌پیام/86017/ت30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بازیکنان - نساجی - هواداران - مشکلات - فوتبال - دیدار - آلومینیوم‌سازی - بازیکن - دارند - مازندران - امروز - آزادگان - اینستاگرامی - گزارش - چهاردهم -

نظر شما در مورد : تیم نصفه و نیمه نساجی به اراک رفت/ پاسخ هواداران به پست اینستاگرامی یکی از بازیکنان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها