مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10494 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 آذر 1395 -ساعت : 14:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بارش 80 سانتی‌متر برف در مناطق کوهستانی نکا/ مردم از سفرهای غیرضروری خودداری کنند

بخشدار هزارجریب نکا خبر داد

بارش 80 سانتی‌متر برف در مناطق کوهستانی نکا/ مردم از سفرهای غیرضروری خودداری کنند

مازندشورا: بخشدار هزارجریب نکا از بارش برف بین 20 تا80 سانتی‌متر در مناطق کوهستانی نکا خبر داد و گفت: تمام مناطق کوهستانی ما از نعمت برف برخوردار شدند.

مازندشورا:محمد محمدیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان نکا، اظهار کرد: با همکاری همه مسؤولان ذی‌ربط، محورهای مختلف اصلی مناطق کوهستانی باز است اما محورهای مختلف فرعی شهرستان نکا در مناطق کوهستانی مسدود است.

وی افزود: برای امدادرسانی و کمک همه عوامل و امکانات موجود در منطقه وارد صحنه شده‌اند تا با بازگشایی مسیرهای مختلف، امکان تردد را در مناطق مختلف روستایی و جاده‌های فرعی فراهم کنند.

بخشدار هزارجریب نکا با اعلام اینکه هم‌اکنون راه‌های اصلی بخش هزارجریب نکا در دو راه اصلی تا لایی و استخرپشت باز است، خاطرنشان کرد: عوامل در راه بازگشایی راه‌های فرعی هستند.

این مسؤول ادامه داد: به‌دلیل بارش برف و لغزنده بودن جاده‌ها در بخش‌های مختلف مناطق کوهستانی و هزارجریب نکا، رانندگان عزیز با حفظ سرعت مطمئنه، رعایت طولی با سایر خودروها، به همراه داشتن زنجیر چرخ و لاستیک یخ‌شکن از بروز حوادث جلوگیری کنند.

محمدیان گفت: تمام مدارس در مناطق کوهستانی این شهرستان تعطیل است و با توجه به لغزندگی در جاده‌ها امیدواریم از سفرهای غیرضروری به این منطقه خودداری شود.

وی ادامه داد: تاکنون گزارشی مبنی بر قطع آب و برق، جاری شدن سیلاب و خسارت به منازل گزارش نشده است و نیروهای امدادی و خدماتی هم در آماده‌باش کامل در مناطق هستند.

بخشدار هزارجریب گفت: مأموران راهداری با تجهیزات کامل به این مناطق اعزام و با ماشین‌آلات خود به برف‌روبی، نمک‌پاشی و پاک‌سازی جاده‌ها، محورها و راه‌های مختلف روستایی مشغول شدند.

انتهای پیام/86002


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مناطق - مختلف - کوهستانی - هزارجریب - راه‌های - جاده‌ها - بخشدار - شهرستان - روستایی - غیرضروری - ادامه - سفرهای - بازگشایی - منطقه - محورهای - خودداری - عوامل - محمدیان -

نظر شما در مورد : بارش 80 سانتی‌متر برف در مناطق کوهستانی نکا/ مردم از سفرهای غیرضروری خودداری کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها