مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10497 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 آذر 1395 -ساعت : 14:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن
چاپ 450 هزار نسخه کتاب در مازندران

مدیرکل ارشاد مازندران خبر داد

چاپ 450 هزار نسخه کتاب در مازندران

مازندشورا: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: امسال 450 هزار نسخه کتاب در مازندران چاپ شده است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، احد جاودانی ظهر امروز در آیین تجلیل از ناشران و فعالان حوزه نشر که در سالن کنفرانس فرهنگ و ارشاد استان برگزار شد، اظهار کرد: در هفته کتاب امسال در مقایسه با سال گذشته شاهد فعالیت بیشتری در عرصه کتاب و حوزه نشر بوده‌ایم. 

وی با بیان اینکه فرمانداران در سطح شهرستان‌ها تعامل خوبی داشته‌اند، افزود: رونمایی از کتاب‌های جدید نویسندگان بومی و تجلیل از ناشران و نویسندگان در سطح شهرستان‌ها انجام شده است.

جاودانی با اعلام اینکه در هشت ماهه سال جاری تقریبا 380 عنوان کتاب در سطح استان داشته‌ایم، خاطر نشان کرد: 450 هزار نسخه از این کتاب‌ها چاپ شده‌اند. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه 178 ناشر از ارشاد مجوز نشر دریافت کرده‌اند، تصریح کرد: 128 ناشر فعال هستند و 50 نفر هنوز فعالیت‌شان را شروع نکرده‌اند.

جاودانی تعداد ناشر فعال در ساری را 51 نفر اعلام کرد و یادآور شد: امسال نمایشگاه کتاب در بهمن ماه با حضور ناشران داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/86029/و10


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ارشاد - ناشران - اینکه - مازندران - جاودانی - شهرستان‌ها - اعلام - امسال - نویسندگان - فرهنگ - تجلیل - مدیرکل - استان - برگزار -

نظر شما در مورد : چاپ 450 هزار نسخه کتاب در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها