مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10514 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 آذر 1395 -ساعت : 17:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
خسارت 440 میلیارد تومانی برف به باغات بابل

معاون فرماندار ویژه بابل اعلام کرد

خسارت 440 میلیارد تومانی برف به باغات بابل

مازندشورا: معاون عمرانی فرماندار ویژه بابل گفت: برف و کولاک بیش از 440 میلیارد تومان به باغات مرکبات این شهرستان خسارت وارد کرد

مازندشورا:جعفر آقاجان‌نتاج  اظهار کرد: این شهرستان دارای 22 هزار هکتار باغ مرکبات است که پیش‌بینی می‌شد بیش از 410 هزار تن محصول میوه برداشت شود.

وی با اشاره به اینکه تنها 20 درصد محصولات باغی بابل برداشت شده است، افزود: 80 درصد محصولات تاکنون برداشت نشده است که بیش از 440 میلیارد تومان به این شهرستان  خسارت وارد کرده است.

 معاون عمرانی فرماندار ویژه بابل با اشاره به اینکه با تلاش راهداران، راه‌های مواصلاتی بندپی شرقی باز شده است، تصریح کرد: در حال حاضر راه‌های مواصلاتی بابل باز بوده و تردد در آن جاری است.

این مسؤول در پاسخ به این سؤال که گاز بسیاری از مناطق بابل قطع شده و مردم با مشکل مواجه هستند، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه قطعی و افت فشار گاز در بسیاری از مناطق بابل از جمله خبازی‌ها گزارش شده است بلافاصله به شرکت فرآورده‌های نفتی اعلام شده سوخت دوم را در اختیار مردم قرار دهند.

آقاجان‌‎نتاج از مردم خواست نسبت به تهیه سوخت دوم و استفاده از وسایل گرمایشی تا رفع مشکل قطعی و افت گاز اقدام کنند.

وی ادامه داد: به دلیل قطع شاخ و برگ درختان و افتادن آن بر روی سیم برق، هم‌اکنون قطعی برق در مناطقی از بابل‌کنار گزارش شده است که بلافاصله نیروهای اداره برق به محل اعزام شده تا نسبت به وصل برق اقدام کنند.

معاون عمرانی فرماندار ویژه بابل گفت: در حال حاضر 14 گروه تخصصی مدیریت بحران در فرمانداری بابل مستقر شده و در آماده‌باش کامل به‌سر می‌برند.


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : برداشت - اینکه - فرماندار - مناطق - مواصلاتی - بسیاری - گزارش - اقدام - بلافاصله - راه‌های - محصولات - میلیارد - خسارت - شهرستان - اشاره - اعلام - معاون - عمرانی -

نظر شما در مورد : خسارت 440 میلیارد تومانی برف به باغات بابل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها