مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10520 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 آذر 1395 -ساعت : 18:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن
صنایع پرمصرف در مازندران از سوخت دوم استفاده کنند/ مردم بابل از مراجعه به اداره گاز خودداری کنند

مدیرعامل شرکت گاز مازندران:

صنایع پرمصرف در مازندران از سوخت دوم استفاده کنند/ مردم بابل از مراجعه به اداره گاز خودداری کنند

مازندشورا: مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت: صنایع پرمصرف گاز در استان از سوخت دوم استفاده کنند و این درخواست به‌صورت کتبی به فرمانداران ابلاغ شد.

مازندشورا:محمد اسماعیل ابراهیم‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان قائم‌شهر، با بیان اینکه با توجه به سرمای هوا و کاهش محسوس دما، 26 میلیون مترمکعب گاز در 24 ساعت آینده مصرف شد، اظهار کرد: این میزان مصرف نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، 30 درصد افزایش یافت.

وی افزود: با کاهش دما، مصارف گاز بالا می‌رود و این درحالی است که 75 درصد از انرژی کشور با گاز تأمین می‌شود که سهم شهر 99 درصد و روستا 88 درصد است.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران تصریح کرد: به جز چند منطقه در بابل قطعی گاز نداریم و تنها افت فشار گزارش شده است.

این مسؤول با بیان اینکه فشار خط گازی در شهرستان‌های آمل و بابل به ترتیب 110 و 90 است، اظهار کرد: اگر این سرما ادامه داشته باشد و فشار گاز پشتیبانی نشود احتمال قطعی گاز زیاد است.

ابراهیم‌زاده ادامه داد: از روز قبل دستور داده شد تا صنایع پرمصرف از سوخت دوم خود استفاده کنند و این درخواست به‌صورت کتبی به فرمانداران ابلاغ شد.

وی با اشاره به اینکه تمامی صنایع پرمصرف مانند کارخانجات سیمان و شهرک‌های صنعتی با سوخت دوم فعالیت می‌کنند، افزود: از فرمانداران هم تقاضا شد تا از ساعت 14 به بعد تمام تأسیسات گرمایشی در ادارات خاموش شود.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران به قطعی گاز در برخی از مناطق بابل اشاره کرد و ادامه داد: بخشی از گنج‌افروز، کتی، اسلام‌آباد و موزیرج به دلیل اینکه رگلاتورها در فشار پایین قطع می‌شود دچار قطعی گاز شده است.

ابراهیم‌زاده از مردم این مناطق خواست از مراجعه به اداره گاز خودداری کنند و با شماره 194 تماس بگیرند تا مأموران در هر ساعت شبانه‌روز این مشکل را برطرف کنند.

انتهای‌پیام/86017/صا20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اینکه - مازندران - ادامه - ابراهیم‌زاده - پرمصرف - صنایع - مدیرعامل - اشاره - مناطق - افزود - فرمانداران - خودداری - استفاده - مراجعه - اداره - اظهار -

نظر شما در مورد : صنایع پرمصرف در مازندران از سوخت دوم استفاده کنند/ مردم بابل از مراجعه به اداره گاز خودداری کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها