مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10528 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 آذر 1395 -ساعت : 19:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تداوم کولاک شدید برف در بخش کجور/ رهاسازی 120 خودروی گرفتار کولاک

فرماندار نوشهر خبر داد

تداوم کولاک شدید برف در بخش کجور/ رهاسازی 120 خودروی گرفتار کولاک

مازندشورا: فرماندار نوشهر با اشاره به اینکه کولاک شدید برف در بخش کجور همچنان ادامه دارد، گفت: 120 خودروی گرفتار کولاک و برف در طول راه‌های روستایی بخش کجور رهاسازی و نجات داده شده‌اند.

مازندشورا:علی شادمان در حاشیه بازدید از مناطق کوهستانی و کولاک‌زده بخش کجور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان نوشهر، اظهار کرد: روند خدمات‌رسانی و امداد و نجات در بخش کجور از دو روز گذشته در مناطق مختلف کجور ادامه دارد و تمامی امکانات اداره راه و هلال احمر نوشهر و بخش کجور و سایر دستگاه‌ها در این منطقه متمرکز شده است.

وی با بیان اینکه تلاش شده است مسیرهای اصلی به طور کامل بازگشایی شود، افزود: در حال حاضر مشکل خاصی در بخش کجور وجود ندارد و راه‌های اصلی باز است و تردد در آن با حفظ رعایت اصول ایمنی و رانندگی جریان دارد.

فرماندار نوشهر تصریح کرد: مسیرهای فرعی روستاهای بخش کجور با وجود پا‌ک‌سازی‌هایی که انجام می‌شود ولی به علت شدت بارش برف و کولاک، مجدداً همان مسیر تا حدودی بسته می‌شود.

این مسؤول با اشاره به اینکه خدمات برق، آب و خطوط تلفن و اینترنت در «سارس» بخش کجور وصل است، گفت: در زمینه سوخت زمستانه نیز چون از قبل پیش‌بینی‌ها و تدابیر لازم را اندیشیده بودیم و سوخت در منطقه تأمین است.

شادمان با بیان اینکه امدادرسانی در بخش کجور همچنان ادامه دارد، اظهار کرد: چندین خانوار در مسیر روستای «لاشک» به سمت گردنه «بیرون بشم» در محور شهر پول گرفتار برف و بوران شده بودند که به وسیله نیروهای امدادی نجات داده شدند.

وی اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته 120 خودرو در محورهای بخش کجور توسط نیروهای هلال احمر نوشهر و پایگاه امداد و نجات هلال احمر بخش کجور رهاسازی و نجات داده شدند.

فرماندار نوشهر با اشاره به اینکه ستاد مدیریت بحران در محل فرمانداری نوشهر در حال آماده‌باش است و جلسات به صورت مرتب برگزار می‌شود، بیان کرد: شدت برف بسیار زیاد است اما تدابیری که از قبل اندیشیده شده است سبب شده است تا کارها به صورت روان و با کیفیت پیش برود.

شادمان با تأکید بر اینکه شهروندان در مصرف گاز صرفه جویی لازم را داشته باشند، گفت: ضروری است تا مردم و مسافران از سفرهای غیرضروری به بخش کجور و بالعکس در 24 ساعت آینده خودداری شود تا شرایط جاده‌ای و آب‌ و هوایی مساعد شود.

انتهای پیام/86019/ن30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نوشهر - اینکه - فرماندار - اظهار - شادمان - کولاک - مسیرهای - نیروهای - اندیشیده - اشاره - منطقه - امداد - رهاسازی - گرفتار - مناطق - گذشته - ادامه -

نظر شما در مورد : تداوم کولاک شدید برف در بخش کجور/ رهاسازی 120 خودروی گرفتار کولاک

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها