مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10529 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 آذر 1395 -ساعت : 19:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تمام مسیرهای روستایی بخش لاریجان باز است/ راه ناندل در حال بازگشایی

بخشدار لاریجان مازندران:

تمام مسیرهای روستایی بخش لاریجان باز است/ راه ناندل در حال بازگشایی

مازندشورا: بخشدار لاریجان مازندران با اشاره به اینکه راه روستای ناندل در حال بازگشایی است، گفت: تمام مسیرهای روستایی بخش لاریجان باز است.

مازندشورا:رضا مقدم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: بارش برف پاییزی از دو روز گذشته در محور مواصلاتی هراز و بخش لاریجان سبب بروز مشکلاتی شده است.

وی افزود: با توجه به حجم بالای ریزش برف در این بخش تاکنون کمترین زمان مسدود بودن محور مواصلاتی هراز را شاهد بودیم.

بخشدار لاریجان مازندران با اشاره به راه روستایی ناندل که در مسیر بالادست قرار دارد با تلاش عوامل راهداری و مأموران اداره راه و شهرسازی بخش لاریجان در حال بازگشایی است، یادآور شد: هم‌اکنون تمام مسیرهای روستایی بخش لاریجان باز بوده و تردد در آن جریان دارد هر چند ترد در برخی مسیرها به کندی انجام می‌شود.

این مسؤول با بیان اینکه تمهیدات لازم در زمینه تأمین سوخت، آراد برای پخت نان و فرآورده‌های نفتی انجام شد، یادآور شد: مشکلی در این موارد وجود ندارد و همچنین در بخش تأمین سوخت گاز مایع هم تمهیدات لازم انجام شد.

مقدم گفت: شهرهای رینه و گزنگ از شهرهای مرتفع و کوهستانی کشور در این بخش جای دارند و مسؤولان شهری آنها در حال بازگشایی مسیرها و جلوگیری از ماندن برف بر روی جاده‌ها هستند تا تردد در آنها روان بوده و مشکلی ایجاد نشود.

انتهای پیام/86012/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : لاریجان - روستایی - بازگشایی - تمهیدات - تأمین - مشکلی - شهرهای - مسیرها - یادآور - مازندران - ناندل - بخشدار - مواصلاتی - مسیرهای -

نظر شما در مورد : تمام مسیرهای روستایی بخش لاریجان باز است/ راه ناندل در حال بازگشایی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها