مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10535 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 آذر 1395 -ساعت : 21:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مردم در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند/ استفاده از ظرفیت سپاه و بسیج در بازگشایی راه‌ها

رئیس ستاد مدیریت بحران استانداری مازندران:

مردم در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند/ استفاده از ظرفیت سپاه و بسیج در بازگشایی راه‌ها

مازندشورا: رئیس ستاد مدیریت بحران استانداری مازندران گفت: مردم با استفاده از وسایل گرمایشی برقی در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند.

مازندشورا: به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، علی‌اصغر احمدی امشب در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: به دنبال بروز بارش برف و برودت بالا به دلیل مصرف بالا با افت فشار گاز مواجه شدیم. 

وی با بیان اینکه در شهرهای آمل، بابل بخشی از چالوس و بالادست دچار مشکل شدیم، افزود: برای حل این مشکل قطع گاز مصرف‌کنندگان گروه A اقدام شده است و اگر افت فشار ادامه داشته باشد  سی‌ان‌جی‌ها قطع می‌شود. 

رئیس ستاد مدیریت بحران استانداری مازندران یادآور شد: در شهرستان‌های آمل، نور و بخشی از چمستان مشکل قطعی برق داریم که بخش عمده‌ای از برق آمل وصل شده است و برق چمستان هم تا صبح فردا وصل می‌شود. 

این مسؤول با اعلام اینکه به دلیل برودت و لغزندگی معابر مدارس پیش دبستانی و ابتدایی کل استان تعطیل شد، خاطرنشان کرد: در برخی از شهرها تمام مقاطع  تحصیلی تعطیل بوده است. 

اصغری با بیان اینکه ادامه برودت تا صبح جمعه ادامه دارد، تصریح کرد: مردم در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند و علاوه بر گاز از وسایل گرمایشی برقی استفاده کنند تا گاز منازل قطع نشود. 

وی با اشاره به اینکه راه های اصلی مازندران باز است عنوان کرد: در راه های فرعی، روستایی و کوهستانی مشکلاتی وجود دارد که راهداری مشغول اقدامات بازگشایی در این راه ها است.
 
رئیس ستاد مدیریت بحران استانداری مازندران گفت: از کمک بسیج و سپاه هم برای بازگشایی راه‌ها استفاده کرده‌ایم و با تمام توان مشغول بازگشایی معابر بسته هستیم.

انتهای پیام/86029/ن20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - بازگشایی - اینکه - مدیریت - برودت - ادامه - استفاده - بحران - استانداری - تعطیل - مشغول - معابر - راه‌ها - صرفه‌جویی - چمستان -

نظر شما در مورد : مردم در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند/ استفاده از ظرفیت سپاه و بسیج در بازگشایی راه‌ها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها