مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10536 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 آذر 1395 -ساعت : 21:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن
قطع گاز ادارات و برخی صنایع بهشهر به‎دلیل افت فشار/ مصرف 2 برابری گاز در دو روز گذشته

فرماندار بهشهر اعلام کرد

قطع گاز ادارات و برخی صنایع بهشهر به‎دلیل افت فشار/ مصرف 2 برابری گاز در دو روز گذشته

مازندشورا: فرماندار بهشهر با اشاره به مصرف دو برابری گاز این شهرستان در دور روز گذشته، گفت: به‎دلیل افت فشار گاز، از امروز گاز ادارات بهشهر را قطع کردیم و به صنایع نیز اخطار دادیم که از سوخت جایگزین استفاده کنند.

مازندشورا:سید خالق سجادی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان بهشهر درباره آخرین وضعیت راه‎های مواصلاتی این شهرستان به‎دلیل بارش برف در مناطق کوهستانی و دشت، اظهار کرد: در حال حاضر تمامی راه‎های اصلی و فرعی اعم از روستایی و شهری باز است و مشکلی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه جلسه ستاد بحران برای مدیریت مصرف گاز، صبح امروز در فرمانداری تشکیل شد، افزود: در گام نخست، گاز ادارات را قطع کردیم و نخستین دستگاه نیز فرمانداری بود، از ادارات خواستیم که از سوخت جایگزین استفاده کنند، زیرا در این زمینه اطلاع‎رسانی شده و از تأکیدات سال‎های قبل در جلسات ستاد بحران شهرستان بود و باید انجام می‎شد.

فرماندار بهشهر گفت: اگر دستگاهی دارای سوخت جایگزین نیست، کوتاهی از خود آن مجموعه بوده و باید از قبل نسبت به تأمین سوخت دوم اقدام می‎کرد.

این مسؤول درباره قطع گاز مرغداری‌ها و شرکت‎ها و کارخانجات تولیدی در بهشهر، بیان کرد: بیشتر مرغداری‎ها دارای   سوخت جایگزین هستند و واحدهایی که دارای سوخت دوم نیستند، به آنها فرصت دادیم تا سریعاً نسبت به تأمین سوخت مورد نیاز اقدام کنند تا با قطعی گاز و خسارات احتمالی مواجه نشوند.

سجادی گفت: گاز تعدادی از صنایع پُرمصرف در بهشهر را قطع کردیم و به آنها اخطار دادیم که از سوخت جایگزین استفاده کنند.

وی اظهار کرد: افت فشار گاز موقتی است و در این وضعیت باید مدیریت مصرف صورت بگیرد تا با قطعی احتمالی گاز خانگی مواجه نشویم.

رئیس شورای تأمین بهشهر ادامه داد: مصرف گاز در این شهرستان از روز گذشته تاکنون دو برابر شده است، لذا شهروندان باید مدیریت مصرف داشته باشند.

سجادی در پایان گفت: امروز، گاز هیچ مدرسه‎ای قطع نبود و در روزهای آینده نیز اگر با چنین شرایط دمایی مواجه شویم، اولویت قطعی گاز با شرکت‎ها و کارخانجات و ادارات است.

انتهای پیام/86001/پ30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بهشهر - شهرستان - جایگزین - ادارات - تأمین - مدیریت - دارای - امروز - سجادی - مواجه - استفاده - احتمالی - اقدام - کارخانجات - شرکت‎ها - دادیم - بحران - درباره - گذشته - به‎دلیل - صنایع - وضعیت - راه‎های - فرمانداری - فرماندار - اظهار - کردیم -

نظر شما در مورد : قطع گاز ادارات و برخی صنایع بهشهر به‎دلیل افت فشار/ مصرف 2 برابری گاز در دو روز گذشته

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها