مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10544 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 آذر 1395 -ساعت : 23:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن
لزوم صرفه‌جویی مازندرانی‎ها در مصرف برق و گاز

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران تاکید کرد

لزوم صرفه‌جویی مازندرانی‎ها در مصرف برق و گاز

مازندشورا: مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با اشاره به لزوم صرفه‌جویی مازندرانی‎ها در مصرف برق و گاز، گفت: عامل بسیاری از قطعی برق در شهرهای مختلف سقوط درختان و شکست شاخ و برگ‌های سنگین شده از برف بوده است.

مازندشورا:قاسم شهابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: با ریزش سنگین برف درختان زیادی در مازندران بر روی خیابان‌ها و کابل‌های برق سقوط داشتند و حتی بسیاری از شاخ و برگ سنگین درختان سبب پارگی سیم‌ها شده است.

وی افزود: این اتفاق در شهرهایی همانند آمل سبب قطعی برق در بخش‌های مختلف شده که بلافاصله با اعزام مأموران درصدد رفع نقص برآمدیم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران یادآور شد: در شرایط فعلی استان باید همه مردم و هم‌استانی‌ها همکاری لازم داشته باشند و با مصرف بهینه از اسراف جلوگیری کنند.

این مسؤول بیان کرد: با مصرف بهینه و صرفه‌جویی می‌توانیم روشنایی را در منزل بسیاری از هم‌استانی‌های دیگر برقرار کنیم و همه در سرمای پاییزی از نعمت‌های خداوند بهره بگیریم.

شهابی با بیان اینکه مردم شهرهای مرکزی و شرق مازندران می‌توانند کمتر از سوخت گاز استفاده کرده و برای گرم کردن منازل خود از وسایل گرمایشی برقی و اسپلیت استفاده کنند، تصریح کرد: این روند سبب می‌شود تا کاهش فشار گاز در شهرهای میانی و غربی مازندران برطرف شود.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون در شهرهای مرکزی و شرقی مازندران مشکلی در زمینه قطعی برق نداریم، گفت: همه همکاران توزیع برق مازندران در حال برطرف کردن مشکلات موجود برای برقراری برق در شبکه هستند.

انتهای پیام/86012/ر20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - توزیع - شهرهای - مرکزی - اینکه - برطرف - بهینه - استفاده - درختان - صرفه‌جویی - شهابی - سنگین - مدیرعامل - بسیاری -

نظر شما در مورد : لزوم صرفه‌جویی مازندرانی‎ها در مصرف برق و گاز

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها