مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10546 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آذر 1395 -ساعت : 01:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن
خسارات ناشی از بارش برف سنگین در مازندران/ تعطیلی ادارات چالوس

مدیرکل مدیریت بحران مازندران خبر داد

خسارات ناشی از بارش برف سنگین در مازندران/ تعطیلی ادارات چالوس

مازندشورا: مدیرکل مدیریت بحران مازندران گفت: از روز سه‌شنبه شاهد بارش برف و باران در مازندران بودیم که خسارت‌هایی را در حوزه راه، برق، کشاورزی و سایر به همراه داشت.

مازندشورا:علی‌اصغر احمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: از روز سه‌شنبه شاهد بارش برف و باران در مازندران بودیم که خسارت‌هایی را در حوزه راه، برق، کشاورزی و سایر به همراه داشت.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در محورهای هراز، سوادکوه، کندوان و سمنان ـ مازندران تردد جریان دارد، اضافه کرد: با توجه به بارش برف و باران احتمال یخ‌زدگی محور وجود دارد که رانندگان باید مجهز به زنجیرچرخ باشند.

مدیرکل مدیریت بحران مازندران با اشاره به اینکه بخش عمده راه‌های فرعی استان باز است، افزود: بخش‌های کوهستانی دودانگه، چهاردانگه، دوهزار تنکابن، آلاشت و چمستان مسدود بوده و اقدامات بازگشایی در حال انجام است.

احمدی به قطعی حدود 40 درصدی برق بخش چمستان نور اشاره کرد و گفت: اکیپی قرار است فردا به منطقه اعزام شوند و پس از بازگشایی جاده بخش چمستان ـ لاویج نسبت به رفع مشکل قطعی برق اقدام کنند.

وی با اعلام اینکه برف اخیر خسارت‌هایی را به بخش کشاورزی مازندران وارد می‌کند، تصریح کرد: لازم است کشاورزان از توصیه‌های کارشناسان و صاحب‌نظران درباره راه‌های کنترل و جلوگیری از یخ‌زدگی بهره بگیرند.

مدیرکل مدیریت بحران مازندران در مورد قطعی گاز، بیان کرد: به جز شهرهای آمل و بابل در شهرهای دیگر مشکل خاصی نداریم که قرار شد با هماهنگی مدیرعامل شرکت گاز از استان‌ها و شهرهای هم‌جوار برای انتقال گاز به این شهرها اقدام شود.

این مسؤول یادآور شد: صبح روز چهارشنبه مدارس ابتدایی و پیش‌دبستانی تعطیل اعلام شده  و برای جلوگیری از افت فشار گاز روز پنج‌شنبه ادارات شهرستان چالوس به جزء دستگاه‌های خدمت‌رسان تعطیل اعلام شد.

وی در پایان گفت: این سامانه بارشی از بعدازظهر فردا از مازندران خارج شده و روز جمعه چو پایداری در آسمان استان حاکم می‌شود.

انتهای پیام/86034/ج30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - چمستان - اعلام - شهرهای - مدیرکل - اینکه - بحران - مدیریت - ادارات - بازگشایی - اقدام - جلوگیری - تعطیل - استان - راه‌های - خسارت‌هایی - باران - شهرستان - کشاورزی - چالوس - اشاره - یخ‌زدگی - احمدی -

نظر شما در مورد : خسارات ناشی از بارش برف سنگین در مازندران/ تعطیلی ادارات چالوس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها