مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10548 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آذر 1395 -ساعت : 02:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ادارات مازندران در روز پنج‌شنبه تعطیل اعلام شد

طی اطلاعیه‌ای

ادارات مازندران در روز پنج‌شنبه تعطیل اعلام شد

مازندشورا: شدت سرمای هوا و همچنین جلوگیری از افت فشار گاز موجب شد تا اداره کل مدیریت بحران استانداری مازندران طی اطلاعیه‌ای پنج‌شنبه چهارم آذر ماه را تعطیل اعلام کند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، اداره کل مدیریت بحران استانداری مازندران طی اطلاعیه‌ای از تعطیلی ادارات استان برای آخرین روز کاری هفته جاری خبر داد.

براساس این اطلاعیه بر اساس دستور استاندار مازندران با توجه به برودت هوا و مدیریت در مصرف گاز پنجشنبه چهارم آذرماه تمامی ادارات استان به‌جزء دستگاه‌های خدمات‌رسان شامل بانک‌ها، شهرداری‌ها، بیمارستان‌ها، فرمانداری‌ها، ادارات راهداری و حمل و نقل، گاز و آب، تعطیل و مدیران‌کل در حالت آماده‌باش هستند.

به گزارش فارس، همزمان با بارش برف و برودت هوا، برق و گاز بسیاری از مناطق استان قطع شده است.

همچنین راه‌های روستایی بسیاری از مناطق استان نیز مسدود است.

از مناطق محروم چهاردانگه شهرستان ساری نیز خبر می‌رسد که 48 ساعت دچار قطعی برق هستند و به دلیل سرمای بیش از حد و یخ‌زدگی آب شرب این مناطق نیز قطع شده است.

بسته بودن راه‌های روستایی نیز نگرانی زیادی را در بین مردم این مناطق ایجاد کرده است چرا که در صورت نیاز به خروج از روستا و یا بیماری نمی‌توانند اقدامی را انجام دهند.

انتهای پیام/3141/ج10/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مناطق - ادارات - استان - مازندران - بسیاری - روستایی - برودت - راه‌های - مدیریت - تعطیل - گزارش - شهرستان - اطلاعیه‌ای -

نظر شما در مورد : ادارات مازندران در روز پنج‌شنبه تعطیل اعلام شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها