مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10549 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آذر 1395 -ساعت : 02:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اختصاص تسهیلات 340 میلیارد ریالی رفع موانع تولید به واحدهای صنعتی آمل

معاون استاندار مازندران خبر داد

اختصاص تسهیلات 340 میلیارد ریالی رفع موانع تولید به واحدهای صنعتی آمل

مازندشورا: معاون استاندار مازندران از اختصاص 340 میلیارد ریال تسهیلات جهت رفع موانع تولید به واحدهای صنعتی، تولیدی و کشاورزی شهرستان آمل خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، احمد منفرد شامگاه چهارشنبه در نشست سهیل و رفع موانع تولید مازندران که با حضور مدیران استانی، مدیران بانک‌ها و رؤسای شرکت‌ها و واحدهای تولیدی و صنعتی استان در فرمانداری ویژه آمل برگزار شد، اظهار کرد: شهرستان آمل 45 درصد صنعت مازندران را از آن خود کرده و 50 درصد صادرات مازندران از این شهرستان انجام می‌شود.

وی افزود: تعداد پرونده‌های ارجاع شده از سوی واحدهای صنعتی و تولیدی برای دریافت تسهیلات رفع موانع تولید به شعب بانکی در این شهرستان 139 عدد بوده و همچنین تعداد 48 پرونده منجر به عقد قرارداد شده است.

فرماندار ویژه آمل، تعداد کل پرونده‌های ارجاعی به بانک‌ها و منجر به عقد قرارداد را تعداد 187 پرونده دانست و تصریح کرد: بیش از 340 میلیارد و 560 میلیون ریال تسهیلات به واحدهای ثبت‌نامی این شهرستان اختصاص یافت که میزان 178 میلیارد ریال تسهیلات واحدهای صنعتی و 162 میلیارد ریال واحدهای کشاورزی تسهیلات دریافت کردند.

منفرد با اشاره به همراهی و همکاری مطلوب بانک‌ها با واحدهای صنعتی و تولیدی، یادآور شد: امید داریم از بین تعداد 187 پرونده‌های واحدهای تولیدی که در مسیر نهایی قرار دارند تسهیلات لازم برای افزایش تولید و اشتغال اختصاص یابند.

وی با اعلام اینکه دولت تدبیر و امید در راستای حمایت از تولید و صنعت گام‌های خوبی برداشته است، ادامه داد: باید در ادامه نظارت لازم بر تسهیلات ارائه شده انجام شود تا میزان تأثیر آنها در اقتصاد کلان و اقتصاد ملی نمایان گردد.

فرماندار ویژه آمل بیان کرد: نخستین دور بازرسی و بررسی‌ها در مورد واحدهای تولیدی و صنعتی که تسهیلات لازم را دریافت کردند انجام می‌شود و تأثیر آن در میزان اشتغال‌زایی استخراج خواهد شد.

انتهای پیام/86012/ج20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : واحدهای - تسهیلات - صنعتی - شهرستان - تعداد - تولید - تولیدی - مازندران - میلیارد - دریافت - میزان - پرونده‌های - بانک‌ها - اختصاص - موانع - ادامه - تأثیر - اقتصاد - قرارداد - منفرد - پرونده - مدیران - فرماندار -

نظر شما در مورد : اختصاص تسهیلات 340 میلیارد ریالی رفع موانع تولید به واحدهای صنعتی آمل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها