مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10555 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آذر 1395 -ساعت : 08:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اسکان موقت 139 نفر در پایگاه‌های هلال احمر سوادکوه

رئیس ستاد مدیریت بحران سوادکوه:

اسکان موقت 139 نفر در پایگاه‌های هلال احمر سوادکوه

مازندشورا: رئیس ستاد مدیریت بحران سوادکوه از اسکان موقت 139 نفر در پایگاه‌های هلال احمر سوادکوه به دلیل وضعیت جوی، خبر داد.

مازندشورا:فرماندار سوادکوه صبح امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در سوادکوه با اشاره به تعطیلی ادارات و نهاد‌های شهرستان سوادکوه به دلیل بارش سنگین برف و مدیریت در مصرف گاز در روز پنجشنبه چهارم آذرماه، گفت:  تمامی ادارات سوادکوه غیر از دستگاه‌های خدمات‌رسان شامل بانک‌ها، شهرداری‌ها، بیمارستان‌ها، فرمانداری‌ها، ادارات راهداری و حمل و نقل، گاز و آب، تعطیل است.

وی به آخرین وضعیت محور سوادکوه اشاره کرد و با بیان اینکه در شب گذشته با وجود مشکلات موجود، محور سوادکوه باز بود و تردد در آن جریان دارد، افزود: هم‌اکنون در بین زیراب تا شیر‌گاه شاهد ترافیک سنگین و نیمه مسدود هستیم.

رئیس ستاد مدیریت بحران سوادکوه از وجود 45 سانتی‌متری برف در پایین‌دست و حدود یک‌متر برف در بالا‌دست سوادکوه و تلاش برای باز‌گشایی محور‌های مسدود‌شده خبر داد و خاطر‌نشان کرد: در جلسه ستاد مدیریت بحران سوادکوه، مقرر شد تا ادارات و نهاد‌های مرتبط مجموعه خسارات را برآورد و اعلام کنند.

فرماندار سوادکوه به استفاده از 12 گریدر و چهار دستگاه نمک‌پاش و استفاده از توان ادارات و نهاد‌ها، شرکت‌های مختلف خصوصی و توان دهیاری‌ها و شهرداری‌ها خبر داد و با تقدیر از همکاری نزدیک شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، اظهار کرد: روان‌سازی و بستن زنجیر چرخ 228 خودرو، اسکان موقت 139 نفر در پایگاه‌های هلال احمر و مشارکت پنج تیم شامل سه تیم امداد جاده ای و دو تیم پشتیبان با بکارگیری سه دستگاه آمبولانس و دو خودروی های لوکس بخشی از فعالیت‌های امدادی بود.

انتهای پیام/86015/صا20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سوادکوه - ادارات - مدیریت - بحران - شهرداری‌ها - دستگاه - دهیاری‌ها - سنگین - استفاده - اشاره - اسکان - پایگاه‌های - فرماندار - نهاد‌های -

نظر شما در مورد : اسکان موقت 139 نفر در پایگاه‌های هلال احمر سوادکوه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها