مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10558 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آذر 1395 -ساعت : 09:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رقابت شهرداری ها در نمایشگاه شهر ایده آل

رقابت شهرداری ها در نمایشگاه شهر ایده آل

مازندشورا: همایش شهر ایده آل شامل سخنرانی و ارائه دیدگاه های مقامات کشوری، ارائه مقالات مختلف علمی، تحقیقاتی و کاربردی از سوی محققان و استادان دانشگاهها در حوزه های تخصصی حاکمیت شهری، سرمایه گذاری در گردشگری، فضای سبز، پسماند، مدیریت بحران، حمل و نقل و شهر هوشمند می باشد

مازندشورا: در این همایش و نمایشگاه بزرگ که از 27 تا 30 آذر ماه  طی چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی جزیره کیش برپا می شود، شهرداران سراسر کشور  و ارگانهای ذیربط حوزه مدیریت شهری، برای اولین بار به هم افزایی خواهند پرداخت.

شورای عالی استانها به عنوان متولی امور شوراهای اسلامی شهر در سطح کشور ،سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به عنوان متولی امر شهرداری ها در سراسر کشور و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به عنوان متولی امور گردشگری شهری با حمایت و مشارکت در همایش شهر ایده آل در ایجاد تعامل و افزایش اثر بخشی در این رویداد حضور دارند.
نشست تخصصی حوزه پسماند نیز با حضور مدیران عامل سازمان های پسماند سراسر کشور همزمان با همایش و نمایشگاه شهر ایده آل برگزار خواهدشد.
بررسی چالش ها استاندارد های حوزه پسماند و همچنین محورهای تخصصی جمع آوری ، تفکیک، امحا و بازیافت زباله با روش های نوین وبه روز دنیا، از محورها و موضوعات این نشست است.
دبیر اجرایی هفتمین همایش و نمایشگاه شهر ایده آل گفت: شوراهای اسلامی شهرها در این نمایشگاه و همایش حضور پررنگی دارند و برنامه ریزی شده است تا همه اعضا شورایعالی استانها در این رویداد حضور یابند.
عاطفی افزود: برگزاری پنل تخصصی حاکمیت شهری با بررسی چالش ها و مزایای حاکمیت شوراها،مشارکت شورایعالی استانها در نمایشگاه جهت ایجاد ارتباط مؤثر با شوراها و شهرداریهای سراسر کشور ، تعامل با شهرداریها و  سازمانهای زیرمجموعه جهت حضور در نمایشگاه برخی دیگر از برنامه ها و اقدامات شورای عالی استان ها برای برگزاری باشکوه تر هفتمین همایش و نمایشگاه شهر ایده آل است.
رقابت  شهرداری ها برای جذب سرمایه گذار حوزه گردشگری در نمایشگاه شهر ایده آلدبیر اجرایی هفتمین همایش و نمایشگاه شهر ایده آل به محتوای علمی و کاربردی این رویداد نیز اشاره کرد و گفت: همایش شهر ایده آل شامل سخنرانی و ارائه دیدگاه های مقامات کشوری، ارائه مقالات مختلف علمی، تحقیقاتی و کاربردی از سوی محققان و استادان دانشگاهها در حوزه های تخصصی حاکمیت شهری، سرمایه گذاری در گردشگری، فضای سبز، پسماند، مدیریت بحران، حمل و نقل و شهر هوشمند می باشد.
عاطفی افزود: امسال استقبال از این رویداد باشکوه تر از سال های گذشته است، به نحوی که سالن های نمایشگاه حدود یک ماه قبل تکیمل شد و مجبور شدیم فضای جدیدی را برای متقاضانی اضافه کنیم.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهر ایده آل - گردشگری - قشم - مدیریت شهری -

نظر شما در مورد : رقابت شهرداری ها در نمایشگاه شهر ایده آل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها