مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10573 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آذر 1395 -ساعت : 11:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تیم‌‌های استان‌های معین به شهرستان نور اعزام شدند/ گاز ادارات و واحدهای تولیدی قطع شد

فرماندار شهرستان نور:

تیم‌‌های استان‌های معین به شهرستان نور اعزام شدند/ گاز ادارات و واحدهای تولیدی قطع شد

مازندشورا: فرماندار شهرستان نور گفت: برای رفع قطعی برق تیم‌‌های استان‌های معین به نور اعزام شدند و به منظور برطرف کردن کاهش افت فشار، گاز ادارات و واحدهای تولیدی قطع شد.

مازندشورا:هادی خنجری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان نور، اظهار کرد به دلیل شدت بارش برف که همچنان ادامه دارد، برق بخش چمستان و قسمت‌هایی از بخش مرکزی قطع است که مهم‌ترین و جدی‌ترین مشکل شهرستان نور است و سبب قطعی آب نیز شد و تلاش‌ها برای برقراری برق ادامه دارد.

وی افزود: به منظور تلاش برای برقراری برق از شب گذشته با هماهنگی معاون عمرانی استاندار و مدیرکل مدیریت بحران قرار شد تیم‌هایی از گلستان، تهران و گیلان به شهرستان نور اعزام شوند که تیم گلستان به منطقه رسید و تلاش‌ها برای برقراری برق مناطق چمستان و قسمت‌هایی از بخش مرکزی ادامه دارد.

فرماندار شهرستان نور ادامه داد: با تامین آرد دولتی مورد نیاز و آب بیش از 15 نانوایی برای تامین نان مردم فعال شد که از این تعداد هفت واحد در نور، سه واحد در رویان، دو واحد در ایزدشهر و سه واحد در چمستان با قیمت مصوب ملزم به تامین نان مردم هستند.

این مسؤول تصریح کرد: با هماهنگی اداره صنعت، معدن و تجارت واحدهای صنفی از جمله خواربار فروشی و سوپر مارکت‌ها و هایپر مارکت‌ها که بیشتر اقلام غذایی مورد نیاز مردم را دارند بازگشایی و به مردم خدمات ارائه کنند البته برخی از واحدها نیز از قبل باز و به مردم خدمات ارائه می‌دادند.

خنجری افزود: تلاش شده تا شهرداری‌ها مسیرهای اصلی شهرها را باز شده و آماده تردد داشته باشند اما بارش برف کماکان ادامه دارد در عین حال تلاش شده تا مسیرهای اصلی روستایی باز شود ولی بیشتر مسیرها همچنان به دلیل شدت بارش برف بسته است.

وی خاطر نشان کرد: به دلیل رفع کاهش افت فشار گاز، گاز ادارات و واحدهای تولیدی و صنعتی قطع شد ولی گاز خانگی به جز حدود 15 روستای چمستان بقیه برقرار است.

فرماندار شهرستان نور، از آمادگی ادارات خدماتی، امدادی و درمانی خبر داد و گفت: با تامین آب، برق و حتی تامین موتور برق حوزه‌های خدماتی و درمانی آمادگی کامل برای خدمات رسانی دارند.

این مسؤول تصریح کرد: قطعی آب بخش چمستان و بخشی از قسمت‌های بخش مرکزی به دلیل قطع برق به ویژه قطع برق در مراکز تامین و منابع آب که به علت شکستگی درخت و از دور خارج شدن فیدرهای برق چاه‌های آب است که به محض وصل برق این مناطق، آب وصل می‌شود.

وی در پایان گفت: به منظور تسهیل در خدمات رسانی به شهروندان آدرس نانوایی‌ها و واحدهای صنفی از طریق  مخابرات و پیامک به مردم اطلاع رسانی می‌شود تا مردم برای تامین مایحتاج خود در شهر سرگردان نشوند.

به گزارش فارس، بارش برف در شهرستان نور همچنان ادامه دارد و ارتفاع بیش از 80 سانتی‌متر رسیده است، سرما و برودت هوا بیشتر فعالیت‌ها را مختل و مردم را خانه نشین کرده است و همه ادارات به جزء فرمانداری و ادارات خدماتی تعطیل هستند.

انتهای پیام/86023


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرستان - تامین - ادامه - چمستان - ادارات - خدمات - واحدهای - برقراری - فرماندار - مرکزی - بیشتر - همچنان - خدماتی - رسانی - مارکت‌ها - دارند - آمادگی - درمانی - تصریح - مسیرهای - ارائه - منظور - قسمت‌هایی - خنجری - تولیدی - اعزام - تلاش‌ها - افزود - مناطق - گلستان - هماهنگی - مسؤول -

نظر شما در مورد : تیم‌‌های استان‌های معین به شهرستان نور اعزام شدند/ گاز ادارات و واحدهای تولیدی قطع شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها