مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10577 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آذر 1395 -ساعت : 11:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جیغ بنفش آمل از بارش برف و تعطیلی زندگی

بارش برف آمل را تعطیل کرد

جیغ بنفش آمل از بارش برف و تعطیلی زندگی

مازندشورا: در حالی که هر ساله شاهد زمستان‌های سخت، بارش برف شدید و در پی آن قطعی برق و ... در آمل هستیم اما گویا مسوولان قرار نیست فکری برای حل این مشکل کنند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، مردم این شهرستان از وضعیت قطعی آب، برق، تلفن و فشار پایین گاز به شدت گله دارند.

بسیاری از مردم این شهرستان طی تماس تلفنی با مرکز اتفاقات برق با شماره‌های اشغال روبرو می‌شوند و اعتراض‌های خود را در تماس با فرماندار ویژه، شهرداری، ادارات و نهادهای دیگر اعلام می‌کنند.

یکی از شهروندان آملی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس گفت: سه روز است کل زندگی‌مان مختل شده و عملکرد خاصی از مسوولان نمی‌بینیم.

مسعودی افزود: اوضاع شهر با وجود برف بیش از 50 سانتیمتری نگران کننده است و نمی‌توان وضع موجود را تحمل کرد.

وی ادامه داد: تردد در شهر کم است و تاکسی‌ به ندرت پیدا می‌شود لذا باید در این شرایط به مسوولان گفت که چرا اینگونه مدیریت بحران می‌کنند این روند در استان‌های سرد همانند اردبیل نیز وجود دارد اما مدیریت می‌شود.

شهروند دیگری در این باره به خبرنگار ما گفت: با توجه به شرایط بحرانی بازار سیاه برای سوءاستفاده کنندگان ایجاد می‌شود لذا مسوولان نباید بگذارند که افراد از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.

خانم امیری اضافه کرد: اداره برق و مسوولان این اداره به مدیریت خود شک نمی‌کنند بلکه تمام تقصیرها را به دوش برف و شاخ و برگ درختان و سقوط آن روی سیم‌های برق می‌اندازند.

وی خاطرنشان کرد: مسوولان باید پاسخگو باشند که چرا در مناطقی همانند بلوار ولایت و شهید منفرد نیاکی که درختان زیادی یافت نمی‌شود و بیشتر نهال در بلوار کاشت شده برق قطع است.

با توجه به شرایط فعلی و اینکه هر ساله در فصل زمستان شاهد بارش برف شدید، قطعی برق و مشکلات اینچنینی در آمل هستیم بهتر است که مسوولان امر با تشکیل تیم ویژه مدیریت بحران در این شهرستان فکر اساسی برای حل معضلات مردم کنند و اینگونه شاهد سردرگمی ساکنان این شهرستان نباشیم.

در این راستا بهتر است مسوولان با استفاده از تجربیات استان‌های دیگر که دارای زمستان‌های سخت هستند و مدیریت بهنگام اوضاع زمینه آسایش و رفاه مردم را فراهم کنند.  

انتهای پیام/86012/ز30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مسوولان - شهرستان - مدیریت - شرایط - همانند - اداره - درختان - بلوار - استان‌های - اینگونه - خبرنگار - اوضاع - خبرگزاری - بحران -

نظر شما در مورد : جیغ بنفش آمل از بارش برف و تعطیلی زندگی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها