مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10584 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آذر 1395 -ساعت : 12:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تشدید بحران برف در بندپی غربی بابل/ مسدود بودن 80 درصد جاده مواصلاتی

رئیس شورای پولادسی بندپی غربی خبر داد

تشدید بحران برف در بندپی غربی بابل/ مسدود بودن 80 درصد جاده مواصلاتی

مازندشورا: رئیس شورای پولادسی بندپی غربی بابل از تشدید بحران برف در این منطقه و بی‌توجهی مسؤولان به این مناطق انتقاد کرد.

مازندشورا:رئیس شورای پولادسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان بابل با تایید خبر عدم حضور مسؤولان در منطقه بحرانی چند روستای بندپی غربی بابل، اظهار کرد: برق روستاهای پولادسی، مچکتی، موزیکتی روستای لمسوکلا از توابع بندپی غربی بابل از شروع بارش برف و باران شدید در مازندران تاکنون با قطع برق مواجه هستند.

صادق عرب‌فیروزجایی افزود: عدم توجه به زیرساخت‌های مناسب برق منطقه سبب تشدید بحران در این شرایط سخت شده زیرا در 38 سال قبل که با پیروزی انقلاب ترانس ساده برق این منطقه برای مردم نصب شد تاکنون شاهد هیچ خدماتی برای تقویت شبکه برق در این حوزه نبودیم.

رئیس شورای پولادسی تصریح کرد: با وجود پیگیری‌های زیادی که با مدیران عامل شرکت توزیع برق استان، شهرستان و منطقه داشتیم تنها شاهد وعده‌های دروغ و بی‌اساس بودیم و نتیجه‌ای برای مردم نداشت لذا این معضل در همه فصول سال از تابستان و زمستان مردم را دچار مشکل کرده است.

عرب‌فیروزجایی خاطرنشان کرد: با وجود بحران برف از چند روز گذشته که هم‌اکنون نیز ادامه دارد با وجود تماس‌های مکرر همچنان چشم انتظار مسؤولان برای حضور در منطقه و رفع مشکل برق که به دنبال آن مشکل آب را نیز به دنبال دارد هستیم.

وی یادآور شد: این چند روستا فاقد گاز بوده و تنها لوله‌کشی گاز انجام شده و مردم منطقه هنوز محروم از گاز هستند، از آب بهداشتی نیز محروم بوده و از آب چاه استفاده می‌کنند که با قطعی برق متاسفانه در دسترسی به آب چاه نیز دچار مشکل شدند.

رئیس شورای پولادسی ادامه داد: انتظار از مسؤولان برای حضور در منطقه در این شرایط بحرانی در راستای رفع نیازهای ضروری مردم انتظار زیادی نیست.

این مسؤول اضافه کرد: تنها لطفی که به مردم منطقه شد بحث آسفالت بوده است، نیازمندی‌های زیادی در منطقه وجود دارد که بی‌توجه‌ای مسؤولان سبب گله‌مندی مردم شده است.

عرب با اشاره به اینکه 80 درصد مسیر در این مناطق به سبب برف اخیر مسدود و عبور و مرور مشکل شده است، تصریح کرد: نانوایی‌های بخش هم وضع خوبی ندارند و مردم کاملا غافلگیر شدند، این در حالی است که مردم گذشته از اندوه از دست دادن محصولات باغی، در تامین امکانات اولیه زندگی خود در این بحران نیز دچار چالش شدند و مهم‌تر از این که مسؤولان آنها را نادیده گرفتند.

 رئیس شورای پولادسی با اشاره به اینکه تنها شاهد حضور بخشدار بندپی غربی در منطقه هستیم، گفت: از ضعف مدیریتی مسؤولان استان، به ویژه ستاد بحران شهرستان گله‌مندیم که تدابیر ضعیفی داشتند و وجود مردم منطقه را نادیده گرفتند.

انتهای پیام/86009/ق30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : منطقه - مسؤولان - پولادسی - بحران - شورای - بندپی - زیادی - انتظار - شهرستان - هستیم - دنبال - ادامه - گرفتند - نادیده - اینکه - اشاره - محروم - شرایط - بحرانی - مسدود - تشدید - روستای - تاکنون - استان - تصریح - گذشته -

نظر شما در مورد : تشدید بحران برف در بندپی غربی بابل/ مسدود بودن 80 درصد جاده مواصلاتی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها