مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10586 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آذر 1395 -ساعت : 12:34

چاپ به اشتراگ گذاشتن
چهار استان برای شرکت برق غرب مازندران نیروی کمکی فرستادند

چهار استان برای شرکت برق غرب مازندران نیروی کمکی فرستادند

مازندشورا: از روز گذشته تاکنون نیروهای عملیاتی اتفاقات شبکه چندین بار برق این شهرستان را وصل کردند ، اما به علت بارش سنگین برق و حجم زیاد آن و شکستگی مداوم شاخه های درخت ، قطع شبکه در بعضی از مناطق طی دیروز تا امروز چندین بار رخ داده است

مازندشورا: کیوان فرحزاد افزود : نیروهای کمکی اعزامی هم اکنون وارد منطقه شده اند و در شهرستان های مختلف مشغول انجام وظیفه هستند.

وی قطعی برق را مهم ترین مشکل ناشی از برف شدید 48 ساعت گذشته در منطقه برشمرد و گفت که بیشترین خاموشی در شهرستان های چالوس ، نوشهر ، عباس آباد و نور رخ داده است.

فرحزاد افزود : در شهرستان های کلاردشت ، محمود آباد ، تنکابن و رامسر هم خاموشی وجود داشت ولی زیاد نبود.

بر اساس آمارهای رسمی ، شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران بیش از 500 هزار مشترک دارد.

فرحزاد گفت : از روز گذشته تاکنون نیروهای عملیاتی اتفاقات شبکه چندین بار برق این شهرستان را وصل کردند ، اما به علت بارش سنگین برق و حجم زیاد آن و شکستگی مداوم شاخه های درخت ، قطع شبکه در بعضی از مناطق طی دیروز تا امروز چندین بار رخ داده است.

وی افزود : با توجه به همکاری دیگر نهادها از جمله سپاه و بسیج و منابع طبیعی ، به علت این که راههای دسترسی به بعضی از نقاط شبکه برق وجود ندارد ، رفع مشکل قطعی برق با کندی در حال انجام است.

بر اساس گزارش هواشناسی و مدیریت بحران ، ارتفاع برق در بعضی از مناطق شهری غرب مازندران 50 سانتی متر و در نقاط کوهستانی بیرون شهر هم تا یک متر و نیم رسیده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران وصل شدن کامل برق این منطقه را وابسته به شرایط آب و هوایی دانست و گفت که هنوز در بعضی مناطق بارش برف ادامه دارد.

وی افزود : چنانچه بارش برف قطع شود ، فعالیت نیروهای امداد و پشتیبانی سرعت بیشتری خواهد گرفت.


منبع : ایسنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قطع برق - قطع شبکه - غرب مازندران - برف سنگین -

نظر شما در مورد : چهار استان برای شرکت برق غرب مازندران نیروی کمکی فرستادند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها