مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10588 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آذر 1395 -ساعت : 12:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بعضی‌ها در قبال فتنه هنوز هیچ موضعی نگرفته‌اند/ بعضی‌ها از مبارزه با آمریکا خسته شدند

رئیس سازمان اوقاف:

بعضی‌ها در قبال فتنه هنوز هیچ موضعی نگرفته‌اند/ بعضی‌ها از مبارزه با آمریکا خسته شدند

مازندشورا: رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: بعضی‌ها در قبال فتنه هنوز هیچ موضعی نگرفته‌اند، هنوز عده‌ای در کشور حاضر نشده‌اند لفظ فتنه 88 را به‌ زبان بیاورند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، حجت‌الاسلام علی محمدی ظهر امروز در همایش بصیرت عاشورایی ویژه روحانیت مرکز استان و شهرهای شرق مازندران در سالن همایش‌های الغدیر سپاه کربلا مازندران، اظهار کرد: کسی که علم و آگاهی نداشته باشد نمی‌تواند برای مخاطب آگاهی و بصیرت لازم را ایجاد کند و در درجه نخست روحانیت باید در مسائل سیاسی و اجتماعی تبیین داشته باشد.

وی با بیان اینکه روحانیت وظیفه دارند در مسائل سیاسی، اجتماعی، بین‌المللی و اجتماعی آگاهی داشته باشند و برای مردم روشنگری کنند، افزود: نگرانی دشمنان از بصیرت‌افزایی و روشنگری مردم است.

نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه بعضی‌ها در کشور دلباخته آمریکا هستند، تصریح کرد: آنهایی که دلباخته آمریکا هستند باید بدانند قانون آمریکا با رأی مردم تصویب نشد و در کشور آنها حقوق بشر معنا ندارد.

این مسؤول با اشاره به اینکه در جنگ تحمیلی تمامی کشورها به عراق کمک کردند اما ایران اسلامی با پشتوانه مردمی و الهی پیروز شد، بیان کرد: دشمن در جنگ تحمیلی می‌خواست نظام جمهوری اسلامی را از بین ببرد و استکبارگران ایران را تجزیه کنند.

محمدی با بیان اینکه امروز دشمن به جنگ فرهنگی روی آورده است، ادامه داد: جنگ فرهنگی خطرناک‌تر از جنگ نظامی است و دشمن در تمامی خانه‌های مردم ایران اسلامی حضور دارد.

وی با بیان اینکه دشمن با تحریم‌های اقتصادی برای براندازی نظام حتی زمان خاصی هم مشخص کرده بود، خاطرنشان کرد: ایران اسلامی از لحاظ نظامی و دفاعی یکی از قدرت‌های برتر جهان است.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه پیشرفت علمی و نظامی جمهوری اسلامی ایران در زمان تحریم‌ها ایجاد شد، اظهار کرد: روحیه انقلابی، بسیجی و جهادی موجب پیشرفت‌های مختلف ایران اسلامی در جهان شد.

این مسؤول با بیان اینکه دشمن می‌خواهد روحیه بسیجی، جهادی و انقلابی را در کشور از بین ببرد، افزود: آمریکا اصول انسانی را در جهان زیر پا گذاشته است.

محمدی با اشاره به اینکه آمریکا طالبان، داعش و ده‌ها گروه تکفیری دیگر را به‌وجود آورده است، تصریح کرد: عربستان مردم یمن را به خاک و خون کشید و آمریکا با وقاحت تمام از عربستان حمایت می‌کند.

وی با بیان اینکه آمریکا 20 هزار میلیارد دلار بدهی دارد و هیچگاه نمی‌تواند مشکلات ایران اسلامی را برطرف کند، خاطرنشان کرد: آمریکا می‌خواهد سرمایه‌های ایران اسلامی را غارت کند.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری بارها درباره فتنه سال 88 بیاناتی داشتند اما بعضی‌ها در قبال فتنه هنوز هیچ موضعی نگرفته‌اند، یادآور شد: هنوز عده‌ای در کشور حاضر نشده‌اند لفظ فتنه 88 را به‌ زبان بیاورند.

این مسؤول با بیان اینکه بعضی‌ها از مبارزه با آمریکا و دشمن خسته شدند و می‌خواهند با استکبارگران تعامل کنند، گفت: نباید به لبخند دشمن خوش‌بین بود چون آنها همیشه برای جمهوری اسلامی ایران دشمن باقی می‌مانند.

محمدی با اشاره به اینکه دولت جدید آمریکا هنوز روی کار نیامده چندین تخلف انجام داده است، تصریح کرد: در مقابل دشمن باید تا آخر ایستاد و این منطق امام حسین (ع) و امام خمینی (ره) است.

وی با بیان اینکه حسنی‌مبارک چندین سال نوکری آمریکا را کرد و در آخر به هلاکت رسید، گفت: برای سربلندی راهی جزء مبارزه و مقابله با آمریکا نداریم.

انتهای پیام/86031/چ40


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اینکه - آمریکا - اسلامی - بعضی‌ها - اوقاف - محمدی - اشاره - آگاهی - نظامی - خیریه - اجتماعی - تصریح - جمهوری - مبارزه - مسؤول - روحانیت - فرهنگی - استکبارگران - روحیه - می‌خواهد - عربستان - چندین - جهادی - بسیجی - خاطرنشان - انقلابی - آورده - افزود - مازندران - اظهار - بصیرت - امروز - موضعی - نگرفته‌اند - نمی‌تواند - ایجاد - دلباخته - تحمیلی - روشنگری - سیاسی - مسائل - تمامی -

نظر شما در مورد : بعضی‌ها در قبال فتنه هنوز هیچ موضعی نگرفته‌اند/ بعضی‌ها از مبارزه با آمریکا خسته شدند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها