مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10594 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آذر 1395 -ساعت : 13:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بسیج شهرستان محمودآباد آماده خدمات‌رسانی به مردم است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد:

بسیج شهرستان محمودآباد آماده خدمات‌رسانی به مردم است

مازندشورا: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد با اشاره به تشکیل ستاد بحران در سپاه شهرستان محمودآباد گفت: بسیج شهرستان محمودآباد با تمام امکانات در خدمت مردم است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان محمودآباد به دنبال تشکیل ستاد بحران شب گذشته در فرمانداری شهرستان محمودآباد و به دلیل ادامه بارش برف در سطح شهرستان و مشکلات ناشی از این مسأله پیش از ظهر امروز ستاد مدیریت بحران در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان محمودآباد تشکیل شد.

سیدتقی کیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد در بین مدیران دستگاه‌ها گفت: بسیج و سپاه محمودآباد آماده همه گونه خدمت‌رسانی به مردم است و از تمام ظرفیت خود بهره خواهد برود تا مردم در آسایش و آرامش باشند.

وی افزود: اکیپی از سپاه محمودآباد از تمام مناطق شهرستان بازدید به عمل آوردند تا در صورت بروز مشکل به مردم آسیب دیده کمک کنند.

کیا در پایان اظهار کرد: به دلیل سقوط درختان در مسیر جاده جنگلی بونده و قطع سیم برق شبکه انتقال برق متأسفانه دوباره برق سه روستای جنگلی مسیر شامل شرفتی، شورستاق و برنجده قطع شده که با پیگیری‌های مسؤولان شهرستان و حضور بی‌وقفه اداره برق و نیروهای بسیج و سپاه محمودآباد مسیر پاک‌سازی و برق این روستاها وصل شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد ضمن بازدید از دستگاه‌های خدمت‌رسان نظیر اداره برق، آب و گاز عنوان کرد: در هفته بسیج با کار بسیجی و جهادی درصدد رفع مشکلات به‌وجود آمده برای شهروندان هستیم.

انتهای پیام/86038/ت20


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : محمودآباد - شهرستان - مقاومت - ناحیه - فرمانده - جنگلی - اداره - بازدید - آماده - تشکیل - بحران - مشکلات -

نظر شما در مورد : بسیج شهرستان محمودآباد آماده خدمات‌رسانی به مردم است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها