مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10597 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آذر 1395 -ساعت : 14:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن
لزوم مدیریت و کنترل خروجی مخازن برای آبرسانی در شهرهای مازندران

مدیرعامل شرکت آبفا مازندران خبر داد

لزوم مدیریت و کنترل خروجی مخازن برای آبرسانی در شهرهای مازندران

مازندشورا: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران از لزوم مدیریت و کنترل خروجی مخازن برای آبرسانی در شهرهای مختلف استان حین بارش برف و ادامه خدمت‌رسانی به مردم خبر داد.

مازندشورا:ذبیح‌الله ذاکری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: بارش برف از شب سه‌شنبه تاکنون در شهرهای مختلف باعث بروز نگرانی‌هایی شده است.

وی افزود: روز گذشته با سفر به شهرستان آمل از نزدیک بر روند فعالیت و خدمت‌رسانی به مردم آگاهی پیدا کردم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران با بیان اینکه هم‌اکنون برف و یخ‌زدگی باعث بروز مشکلاتی در کنتورهای آب می‌شود که این روند طی روزهای آینده بیشتر نمایان خواهد شد، تصریح کرد: شهروندان نسبت به حفظ و پوشش کنتورها به وسیله عایق‌ها، پشم شیشه و گونی اقدام کنند.

این مسؤول با اعلام اینکه اگر شهروندان در زمینه آبرسانی و کنتورها دچار مشکل شدند می‌توانند گزارش‌های لازم را به واحد امداد ادارات آب و فاضلاب شهری اطلاع دهند تا مأموران آب در سریع‌ترین زمان به محل مورد نظر مراجعه کنند، بیان کرد: تیم‌های واکنش سریع با تانکرهای آب‌رسانی و اکیپ‌های فنی در حال آماده‌باش هستند و به محل‌های مورد نظر اعزام می‌شوند.

ذاکری خاطرنشان کرد: در توزیع آب به شهرهای مازندران مشکل نداریم همچنین در شهرهای آمل، نور و رویان مشکلاتی پس از بارش برف در زمینه آبرسانی وجود دارد همچنین قطعی برق که از بامداد روز گذشته در شهرستان نور گزارش شده ولی با کنترل خروجی‌های مخازن و مدیریت لازم آب‌رسانی در بخش‌های زیادی انجام شد.

وی با اعلام لزوم مدیریت و کنترل خروجی مخازن برای آبرسانی در شهرهای مختلف، گفت: مسؤولان برای کاهش فشار آبرسانی تمهیدات لازم را بیندیشند و با تأمین برق به خدمت‌رسانی بپردازند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران یادآور شد: ممکن است در برخی مناطق کاهش فشار آب و قطعی اعلام شود که بلافاصله موضوع در دستور کار قرار می‌گیرد همچنین مردم هم در این روزهای برفی با صرفه‌جویی در میزان مصرف به همه هم‌استانی‌ها اجازه استفاده از نعمت را بدهند.

انتهای پیام/86012/و30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آبرسانی - شهرهای - مازندران - مدیریت - شهرستان - اعلام - فاضلاب - مدیرعامل - همچنین - مخازن - کنترل - شهروندان - کنتورها - آب‌رسانی - روزهای - زمینه - گذشته - ذاکری - خروجی - مختلف - خدمت‌رسانی - اینکه - مشکلاتی -

نظر شما در مورد : لزوم مدیریت و کنترل خروجی مخازن برای آبرسانی در شهرهای مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها