مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10602 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آذر 1395 -ساعت : 15:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مردم فریدونکنار از لوازم گرمایشی برقی استفاده کنند/ اعزام 5 اکیپ کمکی به آمل و نور

مدیر امور توزیع نیروی برق فریدونکنار:

مردم فریدونکنار از لوازم گرمایشی برقی استفاده کنند/ اعزام 5 اکیپ کمکی به آمل و نور

مازندشورا: مدیر امور توزیع نیروی برق فریدونکنار از اعزام 5 اکیپ کمکی به نور و آمل خبر داد و گفت: مردم فریدونکنار در صورت بروز مشکل می‌توانند از لوازم گرمایشی برقی استفاده کنند.

مازندشورا:علی رحمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار اظهار کرد: در پی بارش برف از روز گذشته در منطقه تیم‌های امدادی امور توزیع نیروی برق فریدونکنار در حالت آماده‌باش هستند.

وی با تأکید بر اینکه هیچ قطع برقی در فریدونکنار رخ نداد، افزود: سرمای شدید هوا و بارش سنگین برف در این شهرستان تاکنون هیچ خسارتی به تأسیسات برق نیز وارد نکرده است.

مدیر امور توزیع نیروی برق فریدونکنار تصریح کرد: بنابر اعلام نظر کارشناسان هواشناسی امشب سرمای هوا به‌شدت افزایش می‌یابد که در همین زمینه تیم‌های امدادی برق آماده‌باش هستند.

احمدی ادامه داد: برای امشب نیز بابت احتمال خسارت به تأسیسات برق ناشی از سرمای هوا جای نگرانی نیست و فقط در صورت وزش باد و احتمال افتادگی درختانی که با برف سنگین هم شدند، احتمال مشکلات بعدی وجود دارد.

وی بیان کرد: سه اکیپ از مدیریت امور توزیع نیروی برق شهرستان فریدونکنار و پنج اکیپ از پیمانکاران برق در منطقه به حالت آماده باش بوده و با بروز هرگونه مشکلی در سطح شهرستان آماده خدمت رسانی به مردم هستند.

مدیر امور توزیع نیروی برق فریدونکنار از اعزام یک تیم امدادی برق در روز گذشته از فریدونکنار به شهرستان نور خبر داد و خاطرنشان کرد: دیروز و امروز چهار اکیپ امدادی از امور توزیع نیروی برق فریدونکنار برای امدادرسان به مردم شهرستان آمل اعزام شدند که هر اکیپ شامل سه تکنسین و خودرو و تجهیزات کامل امدادی است.

این مسؤول ادامه داد: برای روزهای آینده نیز روز و شب‌های بدون خاموشی در فریدونکنار را پیش‌بینی می‌کنیم و در مجموع نیز برای تولید و توزیع مشکلی وجود ندارد.

رحمانی با بیان اینکه مردم فریدونکنار در صورت بروز مشکل می توانند از لوازم گرمایشی برقی استفاده کنند، گفت: مشکلی در این زمینه وجود ندارد و البته مردم باید دقت داشته باشند که استفاده آنها از لوازم گرمایشی برقی از حد مجاز خارج نشود.

انتهای پیام/86022/ن30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فریدونکنار - توزیع - نیروی - شهرستان - امدادی - احتمال - سرمای - مشکلی - گرمایشی - لوازم - اعزام - استفاده - ندارد - زمینه - ادامه - آماده - تأسیسات - تیم‌های - امروز - رحمانی - گذشته - منطقه - اینکه - آماده‌باش - سنگین -

نظر شما در مورد : مردم فریدونکنار از لوازم گرمایشی برقی استفاده کنند/ اعزام 5 اکیپ کمکی به آمل و نور

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها