مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10604 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آذر 1395 -ساعت : 15:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن
گاز صنایع و ادارات عباس‌آباد قطع شد/ تلاش برای اتصال برق عباس‌آباد

فرماندار شهرستان عباس‌آباد:

گاز صنایع و ادارات عباس‌آباد قطع شد/ تلاش برای اتصال برق عباس‌آباد

مازندشورا: فرماندار عباس‌آباد گفت: گاز صنایع و ادارات در این شهرستان قطع شده است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان عباس‌آباد، سید ابراهیم هاشمی بعدازظهر امروز در دومین جلسه اضطراری مدیریت بحران این شهرستان، اظهار کرد: هیچ قصوری در ارائه خدمات به شهروندان در شرایط موجود را نمی‌پذیریم.

وی تصریح کرد: رفع نواقص و هماهنگی بین ادارات و نهادهای خدمات‌رسان سبب ارائه خدمات مطلوب به مردم و عدم بروز مشکلات در مواقع بحرانی می‎شود.

فرماندار عباس‌آباد خاطرنشان کرد: مهم‌ترین مشکل و چالش جدی مردم در حال حاضر قطعی برق است که به دلیل طولانی بودن فاصله مدار تا مراکز توزیع که برخی مواقع به 6 کیلومتر می‎رسد.

این مسؤول در ادامه سخنانش بیان کرد: سقوط درختان منجر به قطعی مدار برق می‎شود در برخی مواقع قطع وصلی‌های موردی سبب آسیب جدی و سوختگی سیم‌های رابط در مسیر می‎شود.

هاشمی ادامه داد: باید تلاش کنیم که تا مشکل قطعی برق در شهرستان عباس‌آباد رفع شود.

وی گفت: از نیمه‌های شب گذشته برق مسکن مهر 120 واحدی شهرستان عباس‌آباد با توجه به بروز مشکل سقوط  سرشاخه‌های درخت در مسیر مدار و آتش گرفتن بخشی از سیم‌های مسیر قطع شده بود که با تلاش چند ساعته مأموران اداره برق و کمک  نیروهای امدادی در حال حاضر برق منطقه مورد نظر وصل و مشکل خاصی وجود ندارد.

فرماندار عباس‌آباد اظهار کرد: با توجه به بازدیدی که شب گذشته در این مسیر داشتیم 80 درصد خودروهایی که عمدتاً برای تفریح به آن مسیر رفته بودند گرفتار برف شدند.

هاشمی در پایان با اشاره به گزارشات واصله مبنی بر قطعی گاز در برخی از مناطق و شهرستان‌های مازندران، گفت: گاز صنایع تولیدی، ادارات، بانک‌ها و مراکز CNG به جهت تقویت فشار گاز مصارف خانگی قطع شد و مشکلی از بابت قطعی گاز در مناطق شهری وجود ندارد.

انتهای پیام/86039/ن30/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عباس‌آباد - شهرستان - مواقع - فرماندار - می‎شود - هاشمی - ادارات - مناطق - سیم‌های - ادامه - گذشته - ندارد - خدمات - صنایع - اظهار - ارائه - مراکز -

نظر شما در مورد : گاز صنایع و ادارات عباس‌آباد قطع شد/ تلاش برای اتصال برق عباس‌آباد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها