مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10611 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آذر 1395 -ساعت : 15:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مسیرهای فرعی سوادکوه در حال بازگشایی است

رئیس راه و شهرسازی سوادکوه:

مسیرهای فرعی سوادکوه در حال بازگشایی است

مازندشورا: سوادکوه - رئیس اداره راه شهرستان سوادکوه با اشاره به بازگشایی مسیرهای اصلی گفت: مسیرهای فرعی شهرستان نیز تا غروب امروز بازگشایی می‌شود.

مازندشورا:مهرداد زمانی در گفتگو با خبرنگار مهر بابیان اینکه تمام تلاش ما بر این است که محور اصلی بازبماند، افزود: این جاده، شاهرگ اصلی است که با باز بودن آن، بسیاری از مواد غذایی و سوختی امکان ترانزیت خواهند داشت و اقتصاد برقرار می‌ماند و اولویت بعدی جاده‌های فرعی خواهند بود.

وی خاطرنشان شد: بازگشایی مسیرهای فرعی تا هنگامی‌که میزان برف ثابت نشود، ایمن نیست و خطرناک است؛ چراکه این جاده‌ها اکثراً کوهستانی و جنگلی هستند و روشنایی هم ندارند و در صورت بازگشایی نیز مردم شهرستان به این امر آگاه هستند و در جاده‌های خطرناک فرعی عبور و مرور نمی‌کنند.

وی در ادامه افزود: از صبح امروز اقدام به بازگشایی مسیرهای فرعی کردیم و تاکنون محور آلاشت، محور پل‌سفید احمدآباد بازشده و محور خطیر کوه نیز با کمک دستگاه‌های معادن سنگ‌شکن بازگشایی‌شده است.

کارشناس اداره راه در رابطه با بازگشایی مسیرهای روستایی نیز گفت: بازگشایی محورهای راه‌های روستایی نیز آغازشده و با استفاده از لودرهای اداره راه و همچنین شرکت البرز، راه‌آهن و شهرداری برخی مسیرهای روستایی مانند دراسله، کلاریجان، اساس، پارسی، شورم است، بازگشایی و محورهای روستایی تیلم، ارات‌بن و پالند در دست اقدام است.

وی در ادامه افزود: در طی ۷۲ ساعت گذشته بیشتر امکانات ما صرف باز نگه‌داشتن گردنه گدوک بوده و با کمک فرمانداری‌های دو شهرستان و هلال‌احمر سعی نمودیم تا اگر افرادی در دیگر مسیرها درراه مانده‌اند را امدادرسانی نماییم تا بحران پیش‌آمده را مدیریت نماییم.

محمد منصوریان، فرماندار سوادکوه شمالی، در رابطه با باز بودن مسیرها گفت: تمام‌مسیرهای اصلی باز و جاده لفور نیز در حال بازگشایی است و دیگر مسیرهای فرعی نیز در حوزه این شهرستان تا غروب امروز بازخواهند شد.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بازگشایی - مسیرهای - روستایی - سوادکوه - افزود - شهرستان - رابطه - مسیرها - نماییم - اداره - محورهای - ادامه - خواهند - جاده‌های - خطرناک - امروز - اقدام -

نظر شما در مورد : مسیرهای فرعی سوادکوه در حال بازگشایی است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها