مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10614 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آذر 1395 -ساعت : 16:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن
وجود وضعیت اضطراری در بیمارستان‌های آمل با قطعی آب و برق/ کدام یک از مسؤولان پاسخگو خواهد بود؟

رئیس شبکه بهداشت و درمان آمل خبر داد

وجود وضعیت اضطراری در بیمارستان‌های آمل با قطعی آب و برق/ کدام یک از مسؤولان پاسخگو خواهد بود؟

مازندشورا: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل از وجود وضعیت اضطراری در بیمارستان‌های این شهرستان بعد از قطعی آب و برق خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، حمزه قاسمی عصر امروز در نشست اضطراری ستاد مدیریت بحران این شهرستان، اظهار کرد: ریزش برف به همراه قطع شدن برق و آب برای بخش درمان و سلامت جامعه مشکلات زیادی ایجاد کرده است و بخشی از مشکلات همچنان ادامه دارد.

وی افزود: در شهرستان آمل چهار بیمارستان دولتی و یک بیمارستان خصوصی وجود دارد که بیش از 500 بیمار بر روی تخت بیمارستان‌ها قرار دارند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل ادامه داد: مدت 36 ساعت برای تأمین برق بیمارستان‌ها یک ژنراتور فعالیت داشته و برای تبدیل آن به دو ژنراتور و زیر بار رفتن آن مشکلات فراوان وجود دارد.

این مسؤول یادآور شد: بیش از 20 مادر تازه زایمان کرده به همراه نوزادان در بیمارستان امام علی (ع) به سر می‌برند که نیاز به مراقبت دارند.

قاسمی با اعلام اینکه بیماران زیادی در بخش‌های مراقبت ویژه سی‌سی‌یو و آی‌سی‌یو به سر می‌برند که نیاز به مراقبت خاص دارند، ادامه داد: مسؤولان اداره برق شهرستان آمل از روز گذشته اعلام کردند که برق بیمارستا‌ها به ویژه بیمارستان امام علی (ع) را وصل خواهند کرد ولی هنوز خبر از اتصال برق نیست.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل با بیان اینکه امروز این مهم به دغدغه شدید تبدیل شده است، یادآور شد: اگر اتفاقی برای یکی از بیماران در بیمارستان‌ها بیافتد کدام یک از مسؤولان پاسخگو خواهد بود.

این مسؤول خاطرنشان کرد: پس از حادثه رانندگی روز گذشته در محور هراز که برای یک دستگاه خودروی سنگین اتفاق افتاد یک مادر باردار در این جاده شریانی با مشکل روبرو شد که بلافاصله دو مامای با تجربه در بدترین شرایط به محل اعزام شدند و همراه آنها سه دستگاه آمبولانس زیر ریزش شدید برف و جاده‌های نامطلوب و لغزنده بوده است.

قاسمی با اشاره به اینکه آب ذخیره شده در برخی بیمارستان‌ها در حال اتمام است، متذکر شد: 200 هزار لیتر آب ذخیره شده یکی از بیمارستان‌ها هم قطرات آخر خود را می‌بیند.

انتهای پیام/86012/چ30


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرستان - بیمارستان‌ها - بیمارستان - درمان - ادامه - اینکه - بهداشت - مشکلات - مراقبت - دارند - مسؤولان - همراه - قاسمی - اعلام - بیماران - دستگاه - ذخیره - پاسخگو - گذشته - یادآور - اضطراری - امروز - ژنراتور - تبدیل - زیادی - مسؤول - می‌برند -

نظر شما در مورد : وجود وضعیت اضطراری در بیمارستان‌های آمل با قطعی آب و برق/ کدام یک از مسؤولان پاسخگو خواهد بود؟

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها