مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10616 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آذر 1395 -ساعت : 16:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اعزام 32 اکیپ برق مازندران و تهران برای رفع مشکلات برف در آمل

قائم‌مقام مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران خبر داد

اعزام 32 اکیپ برق مازندران و تهران برای رفع مشکلات برف در آمل

مازندشورا: قائم‌مقام مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران گفت: تعداد 32 اکیپ کارشناسان و مأموران برق مازندران و تهران به همراه برخی پیمانکاران برای رفع مشکلات موجود حین برف شدید در آمل وارد این شهرستان شدند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، محمد متقی‌مجد عصر امروز در نشست اضطراری ستاد مدیریت بحران این شهرستان، اظهار کرد: ریزش برف در استان مازندران باعث شده تا شرایط ویژه در بسیاری از شهرها حاکم شود.

وی افزود: هم‌اکنون 16 امور برق در مازندران فعالیت دارند که از هر یک از این امور برق تیم‎‌هایی برای برای ارائه خدمات به شهرستان آمل اعزام شده است.

قائم‌مقام و معاون هماهنگی مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با بیان اینکه حدود 30 اکیپ کارشناسان و مأموران برق مازندران به همراه برخی پیمانکاران وارد این شهرستان شدند، گفت: هم‌اکنون بر طرف کردن خطوط کوتاه در دستور کار قرار دارد.

این مسؤول با اعلام اینکه حدود 20 بالابر برای ترمیم نواقص برق در مناطق مختلف آمل در حال کار هستند، متذکر شد: هم‌اکنون 18 اکیپ کامل تحت فرماندهی مسؤولان این شهرستان قرار دارند.

متقی‌مجد ادامه داد: سه اکیپ کامل از کارشناسان امور برق از تهران هم وارد این شهرستان شدند اکیپ‌های برق در 30 نقطه مستقر شدند تا هر چه سریع‌تر برق‌ها وارد شبکه شوند.

وی گفت: همه مسؤولان و کارشناسان در حال تلاش هستند تا هر چه زودتر شاهد برقراری شرایط عادی و نرمال باشیم.

انتهای پیام/86012/ن20/


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - شهرستان - هم‌اکنون - کارشناسان - مسؤولان - دارند - اینکه - شرایط - متقی‌مجد - مدیرعامل - اعزام - تهران - قائم‌مقام - توزیع -

نظر شما در مورد : اعزام 32 اکیپ برق مازندران و تهران برای رفع مشکلات برف در آمل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها