مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 10620 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آذر 1395 -ساعت : 17:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نخستین دوره لیگ حفاظ قرآن کریم ویژه بانوان در مازندران پایان یافت

مازندشورا: ساری - اختتامیه نخستین دوره لیگ حفاظ قرآن کریم مختص بانوان مازندران در ساری برگزار شد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، ستار علیزاده عصر پنجشنبه در آیین اختتامیه لیگ حفاظ قرآن کریم استان با اشاره به زحماتی که در طول تاریخ اسلام درزمینهٔ قرآن انجام‌شده، اظهار داشت: با توجه به ظرفیت عظیم قرآن، هنوز نتوانستیم جایگاه قرآن را خوب معرفی کنیم.

وی در ادامه افزود: همه ما به‌ویژه آن‌ها که دغدغه قرآن داریم باید از تمامی ظرفیت‌های مادی و معنوی خود در ترویج فرهنگ قرآنی و معرفی آن استفاده و قرآن را به دنیا آن‌گونه که اسلام از ما توقع دارد، معرفی کنیم و اگر بتوانیم این وظیفه خود را در قبال قرآن انجام دهیم، حقیقتاً همه انتظارات قران برآورده خواهد شد.

وی خاطرنشان شد: اگر قرآن به معنای حقیقی کلمه معرفی و سبک زندگی ما قرآنی شودو در کنار قرآن، ولایت و اهل‌بیت را داشته باشیم، آنگاه دشمن به کنار خواهد رفت و آسیب‌هایی که در جامعه ما کم‌وبیش وجود دارد نمی‌تواند به نسل جوان ما آسیب برساند.

 علیزاده اظهار امیدواری کرد تا روزی برسد که آیات قرآن را بر اساس نیازهای روز جامعه معرفی کنیم و آموزه‌های قرآن را، این آیات استکبارستیزی، دشمن‌شناسی و انقلابی گری را به ابتدا همه اقشار جامعه خودمان و سپس به دنیا  برسانیم.

در این دوره از مسابقات ۱۹ تیم و ۱۵۵ نفر شرکت داشتند.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : معرفی - جامعه - قرآنی - اسلام - اظهار -

نظر شما در مورد : نخستین دوره لیگ حفاظ قرآن کریم ویژه بانوان در مازندران پایان یافت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها